Internet, neinternet

Od: Datum: 29.09.14 20:44 odpovědí: 5 změna: 30.09.14 16:36

Zdravím. Mám posledních pár dnů problém s netem. Ale dnes se mi stala podivná věc: připojení (na stolním PC-připojeno kabelem) jsem zakázal v ovládacích panelech a po 30 min. povolil a net se rozjel z 20 KB/S na 3,7 MB/S. Supr říkám si, tak spustím hru a v tu chvíli mi spadne W7, znovu nahodím PC a net jede zase 20KB/S a spadne zcela. S poskytovatelem jsem to řešil a říkal, že je problém v PC.

Co mám dělat? Prosím, už nevím co s tím dál.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.14 20:53

Vratte se ke staršímu Bodu obnovy, kdy to ještě běhalo normálně. Pokud jej máte. Jinak zkusit obnovu systému z instalačního CD Windows.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.09.14 20:55

To je právě to, co beru jako to nejposlednější řešení, ale díky za odpověď.

Od: pepr®
Datum: 29.09.14 20:57

A co ten starší Bod obnovy?

doplněno 29.09.14 22:01:

Černá obrazovka? Jo, je to možné, to mám pokaždé když vypnu PC :-D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.09.14 21:22

Emm tak trochu není, což je ten problém, ale před minutou jsem objevil toto (viz obrázek)

Je to vůbec možné?

Datum: 30.09.14 16:36

Omlouvám se, tak trochu se mi špatně nahrál obrázek.

Každopádně na obrázku se mi ukázalo, když jsem se pokoušel stáhnout jednu hru rychlostí 90 KB/S, že nejvyšší rychlost byla 3 a půl MILIARDY. Tak vážně nevím, co s tím PC je.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.