Proč zamrzá Call of Duty(R) 4 Modern Warfare?

Od: Datum: 28.09.14 12:25 odpovědí: 2 změna: 28.09.14 21:10

Mám CPU i7 a RAM Kingston HyperX XMP Genesis 4GB, grafiku ASUS ATI 4870 - EAH4870/HTDI 512MB DDR5.

Stane se že když spustím hru a načtu úroveň, zamrzne to jakmile se hnu kupředu. Jindy jsem ale mohl hrát třeba 10 - 15 minut a střílet normálně, a pak najednou to zase zamrzlo. A musím restartovat celé PC. Myslíte že je to slabou grafikou nebo pamětí? O kingstonech se říká, že jsou kvalitní. A myslíte že by to jelo s touto grafikou NVidia Geforce GTX 470?

http://www.alza.cz/zotac-gefo…p-edition-d171914.htm?lang=CZ

Případně o kolik je lepší tato GTX 470 1.28GB než ASUS ATI 4870 512MB?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: some1
Datum: 28.09.14 21:01

Na tak starou hru máš super PC. Máš tam nastavenou grafiku na plno?

Je dost možné, že se ti PC přehřívá (proto si mohl hrát dřív 10-15 min a potom se přehřál, tak se procesor/grafika podtaktoval a "chladil"). Další možností je neúčinný zdroj (máš menší zdroj než si tvá sestava vyžaduje).

Jsem si na 90% jistý, že nákup lepší grafiky to nevyřeší.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.09.14 21:10

A co ta karta GTX 470 1.28GB? Mám možnost ji teď levně koupit. A jak stará je ta hra? Mě připadala dost dobrá, i když taky dost těžká. Jak tam je nastavená grafika to nevím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.