Co se mi to stalo s PC?

Od: Datum: 27.09.14 19:01 odpovědí: 11 změna: 27.09.14 20:51

Včera zapmu noťas a čumím. Obraz párkrát poskočí jak se načtou obrázky /nebo reklamy?/ Když na něco kliknu jako první vyletí bílé okno ačkoli tak mi to nikdy nefungovalo. Nový panel se mi má otevřít na stavovém řádku. Když dám sledované aukce na Aukru, zobrazí se, za 2-3 vteřiny obraz poskočí a obrázky zmiznou.

Nevím jestli jsem něco nainstaloval? Cleaner jsem už použil a nepomohlo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.09.14 19:15

Doporučuji čistou instalaci OS, použití programu CCleaner svědčí o Vaší nízké inteligenci, odkaz není důvěryhodný, co se týče délky a složení, což znamená, že by ho otevřel jen člověk s inteligencí podobné té Vaší.

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 27.09.14 19:20

Dobrý den, nevím, proč reagujete takto ostře. Jinak bych zkusil použít antivir nebo něco na odstranění jiného svinstva z internetu. A vyzkoušet i jiný prohlížeč. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.09.14 19:36

Ve svých letech už nejsem prchlivý a urážlivý. Nebudu se s vámi hádat o své inteligenci. Ano, určitě ji mám nízkou v porovnání s jinými jedinci planety. Proto se tu taky ptám. Explorer to nedělá, takže přeinstaluju Mozillu a uvidím.

Datum: 27.09.14 19:39
Ohodnoceno: 2x

Od: upup
Datum: 27.09.14 19:58

Sakra. já jsem na ten odkaz klikl. Co to vůbec je a dostal jsem si něco do PC?

Datum: 27.09.14 20:03

O nic nejde, ale moje odpověď byla směřována k tomu, že když někdo na všechno bezhlavě kliká se nesmí divit, že se mu do PC dostává malware...

Datum: 27.09.14 20:09

Psal jsem snad že na něco bezhlavě klikám? Kliknu na seznamu na článek Babí léto a vyskočilo okno viz odkaz.

Datum: 27.09.14 20:16

Tak zbylá obshluha Vašeho PC, ale to je jedno. Zkuste prohlížeč spusit v nouzovým režimu (FF než spustíte drže shift).

Datum: 27.09.14 20:21

Tak problém vyřešen. Díky všem! Pomohl ten Malwarebytes Anti-Malware a nebo hloubkové čištění antivirem. Sám nevím, ale je to pryč.

Datum: 27.09.14 20:28

V IE se odkaz otevře, že prej mám disky po smrti a kliknutím na update se opravdu ale opravdu vše zlepší. No tak já si taky myslím, že když tomuhle někdo věří, tak věří ledasčemu, abych to vyjádřil eufemističtěji... V chromu odkaz nechodí jak s AdBlockem tak bez něj.

Datum: 27.09.14 20:51

Já měl jen bílý panel a na nic takového bych neklikl. AdBlock mám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.