Zmizelo heslo na naší wifi

Od: Datum: 27.09.14 18:51 odpovědí: 2 změna: 27.09.14 22:31

Zdravím, máme doma internet od O2 a k němu jsme dostali router ZyXEL P-660 HN-T3A. Rychlost internetu není nějak zázračná, ale to není ten hlavní problém. Při výpadku proudu, jsem nahodil hlavní jistič a router nechtěl ani po hodině "naskočit". Svítilo pár kontrolek, některé zeleně, jiné červeně a internet nešel. Na routeru je tlačítko, kterým se vypíná vysílání signálu wifi, tak jsem ho podržel a router normálně naběhl a internet i wifi fungovalo. Zkusil jsem tedy zapnout notebook a připojit se k internetu pomocí wifi. Po té co jsem se o to pokusil, se notebook připojil, ale naběhlo mi upozornění, že obsah mohou vidět i jiní uživatelé a wifi byla bez hesla. Ještě několikrát jsem se pokusil router resetovat, ale nepomohlo to. Vím že jsem k němu měl manuál, ale za boha ho nemůžu najít a volat do O2 s žádostí o radu se mi zrovna dvakrát nechce. Nevíte tedy, co udělat abych měl na wifi opět heslo? předem díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.09.14 19:07

Dobrý den, postupujte dle návodu viz odkaz. Zdravím!

http://www.o2.cz/osobni/techz…660hn-t3a.html?article=254942

doplněno 27.09.14 23:11:

o2 - patrně jste to už našel. Ten návod je kompletní.

Ohodnoceno: 1x

Od: o2
Datum: 27.09.14 22:31
Dobře, děkuji, ale kde mám vzít přihl. údaje?
doplněno 27.09.14 22:34: Pardon, jsem na mobilu a přehlédl jsem to

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.