Počítač nefunguje

Od: Datum: 23.09.14 07:57 odpovědí: 3 změna: 23.09.14 19:12

Dobrý den,

mám problém se svým počítačem. Jedná se o All in One Lenovo. Vždy když počítač zapnu v průběhu 24-hodin vícekrát, nastartuje se v pořádku, ale když počítač třeba jeden den nezapínám, má neskutečné problémy s nastartováním a naběhnutím OS, které většinou trvá několik minut a končí BSoDem a automatickými upravami ktere nepomahají.

Čím to muže být?

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.14 18:58
avatar

Uvnitř počítače je knoflíkový akumulátor, který udržuje v paměti určitá data, potřebná pro start. Ten je zřejmě již vadný (vydrží léta). Výměna by neměl být problém, dá se běžně koupit.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: vl®
Datum: 23.09.14 19:06

Problém, který popisujete může opravdu způsobit "knoflíkový akuulátor". Problém, ale může být i úplně někde jinde. Vložte jsem log z hijackthis. http://www.hijackthis.cz/

Program spusťe, zvolte scan and save logfile a po dokončení se objeví poznámkový blog s textem. Ten zkopírujte a vložte sem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.09.14 19:12
avatar

Něco podobného dělal kdysi počítač strýcovi, proto aby na něm mohl pracovat, musel být spuštěn 24/7. Jinak nenaběhlo vůbec nic, obrazovka černá, musel se tak nechat třeba hodinu "zahřát" a po následném resetu už běžel. Pomohla výměna základní desky.

To ovšem u "All in one" nebude zrovna levná záležitost narozdíl od staršího stolního PC.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.