Programy z paměťové karty do pc?

Od: Datum: 21.09.14 18:55 odpovědí: 6 změna: 21.09.14 20:26

Jak dostanu fotky a programy z paměťové karty do pc,kterou jsem vložila do tiskárny Canon 5250?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.14 19:51

A proč ji nevložíte do čtečky pamětových karet a poté do PC?

doplněno 21.09.14 20:13:

No tak to nahrajte do novějšího PC a pošlete prostřednictvím internetu - mailem nebo na úložiště, odkud to lze stáhnout - např Letecká pošta: http://leteckaposta.cz/ ,apod.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.09.14 19:54

nevím jestli všechny starší pc mají vstup pro usb není to pro mne

Od: ben®
Datum: 21.09.14 20:06

Dobrý den, asi toto souvisí s Vaší dnešní jinou otázkou, tak to zkuste vypálit na nosič CD nebo DVD (jako datové CD nebo DVD) a poslat v obálce. Zjistěte si, zda má příjemce v PC mechaniku CD-ROM nebo DVD-ROM. Zdravím!

doplněno 21.09.14 20:18:

kimba - myslím, že příjemce dat nemá připojení k internetu a proto tento způsob předání.

Datum: 21.09.14 20:24

ano nemá internet a už jsme domluveni na paměťovou kartu,možná příště dám na Cd.Dnes už nemám čas. Mechaniku má

Všem moc děkuji

doplněno 21.09.14 21:08:

ach jo, tak jsem si můj grafický program nějakým způsobem z češtiny předělala na nějakou hatmatilku,asi jak jsem stahovala z netu jinou verzi :( :(

Datum: 21.09.14 20:11

Od roku cca. 2000 mají USB snad všechny počítače.

Od: pepr®
Datum: 21.09.14 20:26

Jednak tak starý PC, aby nemělo USB, určitě nemáte.

A taky pokud máte připojenou tuto tiskárnu k PC pomocí kabelu, tak určitě je to USB kabel. Pak to jde jěště pomocí Wi-fi, ale když máte v PC Wi-fi, tak máte i USB.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.