Divná odezva mezi PC a modemem(internetem)

Od: Datum: 17.09.14 17:56 odpovědí: 2 změna: 17.09.14 22:43

Dobrý den, poslední dobou sleduji u PC nějakou divnou odezvu při prohlížení internetu dělá mi to na všech instalovaných prohlížečích bez rozdílu takže instalovanými doplňky to být nemůže.

Popis problému:

Při přihlašování do emailu velmi dlouho trvá i několik desítek sekund než tam vůbec skočí text, že se to načítá do emailu.(někdy musím opakovaně kliknout znova, někdy to pomůže, někdy nepomůže).

Při hraní některých online her vzniká minimálně 5 sekundová odezva než se provede daný úkol(klik).

Kliknu třeba na načíst stránku a sleduji přitom modem a zhruba až za několik sekund teprve vidím, že se rozblikají kontrolky a stránka se začne načítat.

Pokusy o nápravu:

1. Vymazané cookies a cache prohlížečů plus offline uložiště. (beze změn)

2 Dočasně vypnutý antivirus a firewall. (beze změn)

3. Reset modemu do továrního nastavení. (beze změn)

4. Skenování na viry a různou verbež. (beze změn)

5. Pamětí to také být nemůže, protože to kdysi jelo i jen na 1GB

6. Kompletní hluboká defragmentace disku

Konfigurace počítače :

AMD Athlon XP 2100+ 1,7Ghz

pamět: 1256MB DDR

disk 30GB

připojení k internetu, k modemu přes Lan kabel

internet down 3,11Mbps

up 0,21 Mbps

Už mě ni nenapadá, leda, že je někde skrytě nastavena nějaká položka na síťové kartě nebo už nevím. Toto se mi začalo dít v poslední době zhruba asi tak 5 až 7 dní.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.14 18:01

Kontaktoval jste poskytovatele připojení k internetu? Pokud se problém s dlouhou odezvou objevil u mne, vždy šlo o problém u mého poskytovatele (T-mobile). Stačila telefonická reklamace ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.09.14 22:43

Kdysi byl počítač této konfigurace dělo ;)

Pokud má router nějaké utility, jako ping třeba tak bych zkusil porovnat s měření v pc. Nic nedáte za prověření linky poskytovatele.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.