Vytvoření ISO Windows 7 s aktualizacemi

Od: Datum: 15.09.14 03:44 odpovědí: 4 změna: 15.09.14 13:04

Prosím, mám ISO Windows 7 Professional s SP1 (x64), neupravovaná, nijak neořezaná legální verze bez klíče. Ale stará už 3 roky. Rád bych to ISO upravil a vložil tam i všechny nové aktualizace, jelikož po instalaci systému je jich tam k dnešku tolik, že to trvá skoro celý den je naistalovat. Jde to nějak upravit to ISO aby obsahovaly ty Windows i ty všechny aktualizace, a další vložené aplikace jako Microsoft Office a všechny jejich aktualizace? Úplně nejlepší by byli ty Windows + aktualizace, Office + aktualizace, DirectX, Java, Adobe Reader a Adobe Flash Player. Jde to tam nějak zahrnout?

Předem moc díky za Vaše odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kolemjdouci
Datum: 15.09.14 09:31

Microsoft má nástroj na dolpnění a vytvoření instalační verze WAIK

Windows® Automated Installation Kit (AIK) pro systém Windows® 7

http://www.microsoft.com/cs-c…download/details.aspx?id=5753

Této problematice se věnuje např. Ondřej Výšek na jeho stránkách

http://www.optimalizovane-it.cz/

Pokud se ale jedná o jednu instalaci, vynaložená práce se nevyplatí. Nezapomeňte, že byste musel stále aktualizovat aplikace (Flash, Java, Adobe Reader, ...) a přidávat aktualizace Windows, tzn. každý měsíc.

Zdravím a přeji mnoho úspěchů

Petr

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.09.14 12:01
Dobrý den, včera večer jsem právě použil program VLite, který požadoval před instalací stažení a instalaci Windows Automated Installation Kit (AIK) pro systém Windows 7, ale nikde jsem tam nenašel možnost, jak tam integrovat do té instalačky mnou zvolené programy (např. Microsoft Office), byli tam jen předem navolené programy jako ACDSee, KMPlayer, atd. Díky, hezký den
Datum: 15.09.14 12:09

Tak jistě že offici tam dát nejdou když jsou placené ty si musíte koupit , to nejde je tam "integrovat" :D , jinak nevím co řešíte když to nainstalujete tak to samo instaluje všechny dostupné aktualizace, a vy si mezi tím můžete dojít např. nakoupit a máte to ,

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.09.14 13:04

Ale to windows jsou taky placené. Já ty MS Office mám také zakoupené na CD, tak proč je tam nedat k těm windowsům? To je sice fakt, že se aktualizace stáhnou a instalují samy, ale s 230 aktualizacemi to trvá skoro celý den a já na to celý den čas nemám. Rád bych to nainstaloval, dal vyhledat aktualizace, tam by mi to napsalo že žádné nejsou a já mohu v klidu instalovat další potřebné programy, které mi zaberou také několik hodin (Adobe Reader + Flash Player, Java, DirectX, program na upravu obrázků, konvertaci hudby, filmů, hudební přehrávač, přehrávač filmových souborů, vypalovací software, atd.) a nechci se zdržovat den stahováním aktualizací :(

Díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.