Jaké ovladače nainstalovat po reinstallu XP

Od: Datum: 14.09.14 19:49 odpovědí: 4 změna: 15.09.14 00:30

zdravím, na starý pc, na kterém není žádný systém bych chtěl nainstalovat moje oblíbená XPéčka. Zatím jsem si stáhl ovladače na základovku (Gigabyte GA-K8VM800M) a program AMD Catalyst Hotfix for AGP na instalaci ovladačů pro mou grafickou kartu (Sapphire HD3650 AGP, čip Ati) ovladače jsem totiž na stránkách výrobce nesehnal, ale byl tam tento program. Jaké další ovladače musím sehnat a jaký je postup při jejich instalaci? Předem díky.

PS. síťovka a zvukovka jsou na základovce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: majko
Datum: 14.09.14 20:01
Staci to co potrebujes ovladace na usb grafiku zvuk wifi lan zakladna doska pripadne ovladac pre vstup na pamatove karty. Bluetooth. Tiez si stiahni javu flash player framework 2.0
Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.09.14 20:28
Pak určitě ještě FFDshow místo balíku videokodeků.

Od: hop®
Datum: 14.09.14 20:26

Potřebné ovladače naleznete na webu výrobce MB po volbě OS...

Datum: 15.09.14 00:30

Můj klasický postup je: ovladače k základovce (síťová karta, procesor,..., zvukovku mám zvlášť), nejnovější DirectX červen/June2010, .Net Framework 3.5, .Net Framework 4.0, ovladače ke grafické kartě (až teď, protože ty potřebují stejně .Net Framework), ovladače ke zvukovce, WinRar, 7-Zip nebo podobný na rozbalení archivů, Internet Explorer 8, i když pak používám jiný prohlížeč, stejně to chce, Visual C++ 2005 a 2010 Redist, XNA 3.1 a 4.0, ale to jen proto, že to u mě chtěla nějaká hra, Silverlight, Unity Web Player, Mozilla Firefox, Adobe Flash Player pro IE a pak pro ostatní prohlížeče. Javu 7 ( na to pozor, jak člověk zkusí Javu 8 nainstalovat na WinXP, tak je to průser, ale ta stránka sama by měla nabízet pro XPčka tu správnou verzi), Sumatra PDF, protože je podstatně rychlejší a nepřeplácaný narozdíl od Acrobat Readeru, Dropbox, K-Lite Mega Codec Pack i s přehrávačem, i když na přehrávání hudby pak používám Windows Media Player, ale lepší a aktualizovanější kodeky asi nejsou, nejnovější LibreOffice jako kancelářský program, CCleaner a Auslogics DiskDefrag na údržbu, Avast free verzi jako antivirus a pak už dál co potřebuju.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.