Kolik stojí DDR2?

Od: ® odpovědí: 23 změna:

Dobrý den,

prodávám použité komponenty do PC a tak se chci zeptat kolik stojí dneska značková paměť DDR2 2GB dimm. Je to Zeppelin, ale na internernetu (e-shop) jsem našel za 700kč, kdežto třeba Kingstone za 465 až 717kč. No, ale ta moje má chladiče a nevím tedy za kolik to prodat? Kdybych prodal za 500 kč není to málo? A proč jsou ty Zeppeliny dražší, jsou lepší? Já viděl, že někdo nabízel DDR2 za 600 kč a prodal to. Tak proto se ptám jestli chtít víc.

doplněno 13.09.14 19:46:

A ještě bych se chtěl zeptat za kolik se dá prodat Windows 7 Home Premium originál CD s COA štítkem. Za kolik se dá prodat, ne za kolik byste to chtěli koupit.

doplněno 13.09.14 19:47:

64 bit OEM

doplněno 17.09.14 11:19:

Prodávám tento LCD monitor, jakou má dneska cenu?

svethardware.cz/...

svethardware.cz/...

23 odpovědí na otázku

 

 


1x
avatar praivo

300-400 Kč, víc ne.

 


0x

Nezáleží na tom kolik chcete, ale pouze za kolik jde prodat, podívejte na aukro tam je nepřeberné množství nabídek včetně různých cen


Ale na Aukru je problém, že tam ta cena je nízko, ale jak začnou přihazovat zájemci tak se to vyšplhá. Navíc ne každý má na aukru účet a je ochoten platit za neodzkoušenou RAMku + platit poštovné. Já sázím na to, že dotyčný je z města kde bydím a tudíž mu to mohu předvést a nemusí platit poštovné. Sázím na rychlé jednání. Proto nevím do jaké míry bych se mohl řídit cenami na aukru.

Šance, že najdeš zájemce, který bydlí blízko tebe, je dost malá, spíše bych řekl že mizivá. Aukro je nejlepší volba. Argument o účtu je neplatný, neboť na Aukru již lze nakupovat i jako neregistrovaný.

Ty Wokna bych, pokud je to to opravdu nová, nerozbalená krabice, dal tak za 2.000 Kč.


Tak to máme odlišné zkušenosti. Já mám spíše zkušenost že na inzeráty ohledně různých věcí na prodej mi odpovídají právě lidé většinou ze stejného města co bydlím. No já na aukru už nebyl 5 let. Když něco nakupuju tak raději mám když si to mohu prohlédnout a ověřit. Nákup přes internet mě moc nebere. Vokna jsou už použitá.

 


0x

DDR2 za 600 korun, si padlej na hlavu? a nevíš kdo by si to kupoval? Dyt to je starý, to prodáž spíše jako retro cetku. Ted jsou ddr3 a zanedlouho budou ddr4... ddr2 možná pro ty kdo má pentium 4 a tech moc neni.


Jo, ale jsou lidi co mají starý počítač a chcou rozšířit paměť a ne kupovat nový počítač s novou ramkou. Padlý na hlavu teda nejsem, cena se řídí poptávkou, jak jistě dobře víš.

Jo, lidé si sice rozšiřují paměť, ale málokdy na 2GB. To spíš o 2GB. Ale tam je jistější koupit paměti nové a párové. Při koupi jednoho modulu nikdy není jistota, že bude s tou původní fungovat. Někdy spolu nefungují ani dva páry od stejného výrobce. O tom jsem se přesvědčil na vlastní kůži.


Já psal rošířit paměť na 2GB? Já myslel na 4GB. Tak to už záleží na nich co chcou. Ten jeden co to bral chtěl jen oživit počítač, protože mu vyhořela paměť.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]