Jaký zvolit freehosting pro web

Od: Datum: 04.09.14 19:55 odpovědí: 2 změna: 29.08.15 16:15
avatar

Dobrý den, mohlui by jste mi prosím poradit ohledně výběru freehostingu pro web. Jedinný požadavek je, že nechci, aby mi tam vkládali cizí reklamy. Nebo si jde web rozchodit normálně na počítači a koupit si jenom doménu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mcbain*
Datum: 04.09.14 20:16

Ano, můžete ze svého počítače udělat server, který ale musí běžet 24 hodin 7 dní v týdnu. Takže byste musel uzpůsobit komponenty v počítači, aby to vydržely.

Druhou možností je koupit NAS. Ten má menší spotřebu, než-li počítač a neomezuje Vás při vypínání počítače.

Obě výše popsané možnosti vyžadují veřejnou IP adresu a kvalitní připojení k Internetu. Nezapomeňte, že běžné připojení k Internetu bude příliš pomalé, pokud se připojí zároveň více lidí.

Freehosting je dobrý pro domácí weby nebo takové weby, které nejsou nijak důležité. Pro podnikání vhodné nejsou. Z freehostingů zkuste www.wedos.cz , www.pipni.cz nebo www.banan.cz . Najdou se i další a věřte, že každý má své problémy a častější výpadky. U freehostingu nepočítejte s technickou podporou.

Až si budete kupovat doménu, doporučuji pro české weby volit koncovku CZ, pro weby s přesahem do Evropy EU a pro mezinárodní weby koncovku COM.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.08.15 16:15

Trochu oživím toto téma...

Jaký free hosting aktuálně zvolit? Do teď pro web používám hostinger, ale momentálně mají nějaké technické problémy a tak hledám nějakou lepší free alternativu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.