Návod jak založit a udělat www stranky

Od: Datum: 04.09.14 14:03 odpovědí: 2 změna: 04.09.14 20:33

novod jak sám si založit a dělat www stránky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: makytakybo*
Datum: 04.09.14 14:46

Tak záleží, jaké jsou znalosti pc, přesněji programování. Nebo jestli je chuť se učit.?

Pokud je chuť učit se, tak doporučuji si přečíst stránku po stránce na www.jakpsatweb.cz, tzn. začít s jazykem html a pokračovat dál. Na www.ic.cz si založit web a tam pak nahrát hotové stránky.

Pokud chuť není, tak zkusit služby typu www.webnode.cz nebo jen nějaké blogovací stránky (opět je lze vygooglit).

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mcbain*
Datum: 04.09.14 20:33

Budou-li to stránky soukromé, např. o Vašem pejskovi, tak doporučuji využít služeb zdarma, např. na www.webnode.cz nebo některý z blogů (jeden je i na www.idnes.cz). Jsou tam připravené šablony a Vy už jen napíšete texty a vložíte fotografie.

Budou-li to stránky firemní, tak je lepší si zaregistrovat internetovou doménu, tj. to jméno např. www.seznam.cz. Internetová doména je do 200,- Kč za rok.

Když máte doménu, je na řadě webhosting, tj. místo, kde budou stránky umístěné. Ceny webhostingů jsou od nuly po tisíce za rok. Záleží na tom, co budete mít za stránky. Bude-li to e-shop, je potřeba dražší hosting, bude-li to jen vizitka, lze zvolit i hosting zdarma. A nakonec je tu to tvoření stránek. Buď to umíte nebo ne. Pokud ne, můžete si je nechat vytvořit. Ceny jsou od pár stokorun za vizitku po tisíce za slušný web či e-shop.

A nezapomeňte, že vytvořením webu to nekončí. Pokud jej nebudete stále udržovat a aktualizovat, tak to bude jen další mrtvá stránka na Internetu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.