Ovladače do Notebooku

Od: Datum: 02.09.14 18:58 odpovědí: 3 změna: 04.09.14 08:00
avatar

Dobrý večer,chtěl jsem se zeptat,mám notebook značky Asus,najel jsem si na stránky výrobce,plus,zadal jsem tip Notebooku,a vyjelo na mě hodně souboru,s ovladačema.Tak jsem se chtěl zeptat,jestli mám stáhnou,úplně všechný,nebo,ty který,jsou aktualizovány,podle datumu,jako poslední? Je to,tahle stránka http://www.asus.com/cz/suppor…tonly/X54H/HelpDesk_Download/

Mám doma Operační systém,bez ovladaču,a chtěl bych ho,nainstalovat do Notebooku.Jsem lajk.Myslíte,že to pak,bude fungovat?

Předem děkuji,za opdpověd...

doplněno 02.09.14 19:00:

Win 7 64 bit.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 02.09.14 19:22

vyber ovladače pro tvůj typ NB , oper.systém WIN7 64 bit, a ty nejnovější podle datumu a hardware

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.09.14 19:54

Já se omlouvám, že zde píši, když se v tom ani nevyznám, ale sama jsem si instalovala ovladače do notebooku, který jsem vůbec neznala ani OS, napište na stránku počítačové poradny, napsala bych vám adresu ale nevezme mi to-pcporadna - to je jen rada, ale tam se v tom vyznají napíší vám přesný poopis :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lmgify
Datum: 04.09.14 08:00

Mohl jsi pokračovat ve své původní otázce ...

Já bych si z té stránky stáhnul: Oba HOTFIX, Chipset, ten nejnovější z Audio, nejnovější z VGA, LAN, novější z USB, z Wireless asi jen ten Intel (jestli to bude hlásit, že nemáš Intel, tak si stáhni ten druhý. Ten třetí (Wimax) nepotřebuješ).

To by mělo stačit. Jestli chceš a budeš to potřebovat, tak si časem můžeš nainstalovat i ty ostatni (Bluetooth, card reader, touchpad, pomocné programy {utility} na detailnější ovládání integrovaných zařízení v notebooku, atd.)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.