Jak stáhnu video/řeč/hudbu

Od: Datum: 02.09.14 18:34 odpovědí: 5 změna: 03.09.14 14:21

Chtěl bych se zeptat jak stáhnu video/řeč/hudbu s těchto stránek http://onlinemeditace.webnode.cz/user-login/
http://www.ustream.tv/recorded/49120717
děkuji předem za odpověd

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.14 18:38

Mě napadají jen programy, které kopírují obsah monitoru/zvuku jako je například Bandicam.

Ohodnoceno: 2x

Od: acerv5
Datum: 02.09.14 19:15

ještě nějaká rada

Datum: 02.09.14 19:39

Prohlížeč Firefox s nainstalovaným doplňkem Video DownloadHelper 4.9.23 by to měl zvládnout bez problému.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.09.14 00:23

Zdravím,
program JDownloader to zcela jistě zvládne stáhnout oboje.
Druhý odkaz jsem otevřel, zkopíroval adresní řádek, který si program načetl a bez problémů stáhnul celé audio. Zkoušel jsem si to stažené i přehrát - funguje bez problémů.
První odkaz se mi nepodařilo otevřít - chce to přihlášení, ale už nikde není psané, kde si udělat registraci. Takže zde nepomohu.
K programu JDownloader.
Tento program umí stahovat video, audio, obrázky, dokumenty ze všech možných stránek (YouTube atd). Pokud je tam těch formátů víc (typicky YT), tak vám dá vybrat, co chcete stáhnout. Zajímavou funkcí je to, že mu můžete dát prohledat webovou stránku a on si najde všechny stažitelné soubory i v podsložkách a nabídne vám je ke stažení. U prvního zde uvedeného odkazu našel a nabídnul ke stažení jen tuším 4 obrázky, dál to nepustí bez přihlášení.

Ohodnoceno: 0x

Od: acerv5
Datum: 03.09.14 14:21

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.