Jak udělat?

Od: Datum: 08.10.14 14:17 odpovědí: 3 změna: 08.10.14 14:37

Dobrý den,

nevíte jak smazat číslo účtu a heslo, když vlezu na stránku ING internet. bankovnictví? Na email na seznamu se musím i několikrát denně přihlašovat. Proto nechápu, jak je možný, když vlezu na ING - internetové bankovnictví, mi vyjede moje číslo i s heslem a stačí jen odkliknout. To se mi nelíbí. Jak to udělat v notebooku, mám Asus, aby jsem se pokaždé přihlašovala, když tam vlezu? Když by mi někdo třeba odcizil notebook, tak aby mi nevybílil účet. Doufám, že s tím nemusím jet někam do servisu, aby mi to přenastavili...:( Jedině v mé přítomnosti.

Děkuju.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.10.14 14:27
avatar

pokud používáte IE

Odstranění historie automatického dokončování z počítače

Otevřete plochu a na hlavním panelu klepněte nebo klikněte na ikonu Internet Explorer.

Klepněte nebo klikněte na tlačítko Nástroje a potom na Možnosti Internetu.

Na kartě Obsah v části Automatické dokončování klepněte nebo klikněte na Nastavení a potom na Odstranit historii automatického dokončování.

V dialogu Odstranit historii procházení vyberte Data ve formuláři a Hesla. Pro vymazání záznamů u webových adres zaškrtněte políčko Historie. Tím se odstraní taky historie procházení.

Klepnutím nebo kliknutím na Odstranit vymažte historii automatického dokončování. Klepněte nebo klikněte na OK a pak znova na OK.

Internet Explorer se bude ptát, jestli chcete ukládat hesla, i po vypnutí automatického dokončování. Pokud máte obavy o své osobní údaje, můžete ukládání hesel vypnout zvlášť.

Vypnutí ukládání hesel

Další informace o ukládání hesel a automatickém dokončování najdete v Internet Explorerprohlášení o ochraně osobních údajů.

zde

http://windows.microsoft.com/…sswords-autocomplete#ie=ie-11

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nikc®
Datum: 08.10.14 14:32

Děkuju za radu.

Od: ghost
Datum: 08.10.14 14:37

hledal bych nekdě něco jako automatické prihlašení spousta aplikaci to tak ma, doporucuji vypinat, clovek si aspon pamatuje heslo a nikdo nezvanej se tam tak lehce nedostane ...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.