Čeština windows 8

Od: Datum: 31.08.14 20:28 odpovědí: 2 změna: 01.09.14 00:08

Dobrý den, mám dotaz. Koupil jsem si notebook windows 8. A když jsem ho instaloval tak jsem tam zadával že chci češtinu ale když jsem na ploše tak něco tam je česky a něco anglicky například ikona koš je napsáno anglicky mmísto aby tam bylo napsáno koš poradili byste mi? Chtěl bych ho mít v čestině i nastavení mám napsáno nějaký settings

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.14 22:25

Já dostal dobrou radu,jak se to dělá,takže dávám odkaz na své vlákno:

https://www.poradte.cz/pocita…ni-language-packu-u-win8.html

Ohodnoceno: 0x

Od: lmgify
Datum: 01.09.14 00:08

Zajdovi jsem tam tenkrat radil ja. :)

Cely ten tvuj problem je nejaky divny. To by senemelo stavat. Windows jsou plne prelozene do cestiny a neni to zadna nadstavba nad anglictinou nebo neco podobneho, takze je divne, proc Windows saha po jine jazykove verzi *ee* Muzes sem poslat screenshot okna Jazyky, jak je nato odkaz v tom Zajdove navodu?

Jses si jisty, ze mas Win8? To asi neni instalovane z originalniho CD, ze ne?

Asi bych tu cestinu odinstaloval a pak nainstaloval znovu. Mozna zkus, jestli ti dovoli Windows stahnout kompletne cestinu z webu misto pouzivani toho ceskeho lokalizacniho souboru na CD.

Jestli by to i pak nefungovalo, tak bych si priinstaloval nemcinu (nebo jiny tobe blizsi jazyk), odinstaloval vsechno krome cestiny (a te nemciny) a koukal se, jestli ty nazvy, ktere nejsou v cestine, jsou v nemcine.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.