Hra Roblox - Proč nefunguje jak má?

Od: Datum: 30.08.14 19:30 odpovědí: 7 změna: 04.07.17 12:51

Dobrý den,

mám dotaz. Chtěl sem si zahrát hru Roblox. Jenže při instalaci mi to zahlásilo něco ve smyslu " V aplikaci Roblox došlo k problému a je třeba ji zavřít". Mám Windows Xp Home Edition.

Předem díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.08.14 23:50

Mě dělá to samé (roblox neodpovídá), musím Vás sklamat, roblox už si nezahraje nikdo kdo má xp (ani já :/) roblox ukončil podporu.

doplněno 20.10.14 14:06: Já měl taky s tím problém, a zjistil jsem, že se musí z pc roblox vymazat, ale zjistil jsem, že mám starou grafiku, takže zkus vše vymazat, co souvisí z robloxem.
Ohodnoceno: 2x

Od: david320
Datum: 20.10.14 13:50

A co Vir Nemaš? WWW.AVAST.CZ

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.10.14 14:03

Já měl taky s tím problém, a zjistil jsem, že se musí z pc roblox vymazat, ale zjistil jsem, že mám starou grafiku, takže zkus vše vymazat, co souvisí z robloxem.

Od: anonymous
Datum: 12.12.15 18:37

hra Nefunguje protoze Jste z robloxu dostal virus kterej vam pozkodil RAM. tak roblox nejde z vespecnostnich duvodu.

Jsme Anonymous Jsme Legie Neodpoustime,Nezapominame

Od: rungery
Datum: 24.03.16 11:15

musíte si ji stáhnout na vebu games roblox:)

Od: adameksalamek
Datum: 28.01.17 09:48

když sem se chtěl připojit na roblox server tak me to napsalo ERROR k tomu že roblox musí skončit nevím proč pls pls pls poradte :)

Od: natyrulergames
Datum: 04.07.17 12:51

jde i na jiních zařízení jako třeba xbox ale pokud jsi chceš zahrát roblox na pc tak třeba mně se to naistalovalo protože mám windows 10 ale ty máš asi jinej takže asi kvůli tomu to nejde:(ale stejně ted ti radím jsou tam šikanátoři a report ti nepomůzouj:(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.