Prodej věcí na ebay!

Od: Datum: 29.08.14 09:12 odpovědí: 2 změna: 29.08.14 10:11

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s prodejem na ebay. Prodala jsem na ebay pár věcí celkem unáhleně a teď nevím jak to funguje. Nakupuji tam běžně, ale nevím jak je to s penězma, když jsem prodávající, kam mi připíšou peníze či jak si je vyzvednout, zda to jde přes paypal nebo vůbec jakým způsobem. Zda už je předmět opravdu zaplacený a já ho mohu odeslat atd. Prodala jsem celkem drahé věci, v řádu tisícovek, tak bych nerada na tom byla tratná.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 29.08.14 09:50

Ale drahá, vy jste si snad zadala způsob platby, dopravy nebo jste si měla po prodeji dohodnout jak, co je pro vás výhodné. Registrujete se někde a nevíte jak to funguje? Tak si znovu načtěte podmínky a co jste zadala. To víte vy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.08.14 10:11

Ač nerad, musím s bussem souhlasit. Když jsem neměl paypal, tak jsem se taky předem s tím člověkem dohodl, že mu pošlu peníze poštou v obálce (i když se to správně nesmí) a až mu přijdou, tak mi to pošle (samozřejmě to bylo na moje vlastní riziko). Většinou to byly malé částky, ale vše v pořádku vždy přišlo, jen byla delší dodací doba (prodloužená o dobu, než peníze přišly tam). Když jsem platil mikinu za 2.500,- tak jsem si už zřídil paypal a na to, že neumím anglicky jsem to dohodnul celkem dobře :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.