Potíže se spuštěním videí na internetu

Od: Datum: 28.08.14 11:57 odpovědí: 6 změna: 31.08.14 12:40

Dobrý den všem,
potřeboval bych poradit od nějakého odborníka, bohužel v poslední době se mi dost často stává to, že když najedu na jakékoli video na jakékoli stránce, nebo po jakékoli době práce na internetu, mi najednou počítač zamrzne a nic nedělá. Musím provést tvrdý restart, což je pro počítač nevhodné.

Může mi někdo poradit co s tím? Pokud neotvírám stránky s videi jako např.facebook,youtube, tak můžu pracovat klidně půl dne. Ale jakmile se dostanu na tyto stránky podobné, tak prostě mi zamrzne. Rád si nechám poradit prosím.

Příjemný den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.14 12:37
Na vině budou nejspíš ovladače. I když by to až ke kolapsu vést nemělo ale stát se to může. Grafika se dostane do smyčky až se přehřeje.
Přeinstaloval bych ovladače grafické karty ( Bývají na stránkách výrobce základní desky ). A pak bych ještě nahradil balík kodeků nejjednodušším FFdShow. Možná že se budeš muset vrátit k nějakému většinu balíku kodeků ale FFd na velkou většinu používaných formátů videa bohatě stačí. Jestli softwarové změny nepmůžou bude to chtít asi vyčistit počítač od prachu a přepastovat chladiče GPU a CPU.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 28.08.14 13:14

Děkuji za doporučení, vyzkouším varianty instalace ovladačů a po té ty kodeky a uvidím. Díky

Datum: 28.08.14 13:45

Flash videa (internetová) zatěžují hlavně procesor. Takže se zaměř na jeho možnosti a taky na verzi flashplayeru.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.08.14 14:27

Zkusím se tedy podívat ještě na tu verzi toho flashplayeru nejprve, zkusil jsem odinstalovat i nainstalovat znovu webový prohlížeč a zaktualizovat a nic to neudělalo. Zkusím tedy tento postup.

Datum: 31.08.14 11:18

Tak jsem vyzkoušel všechno, aktualizovat ovladače grafiky, nainstalovat kodeky. Vyčistit vnitřek PC od prachu a nic nepomohlo. Vyzkoušel sem i bod obnovení systému do data, kdy ještě nebyl problém a nic :/

Vyzkoušel bych tedy ještě ten flashplayer, zde bych prosil o radu, jak na to. Kde zjistím jakou mám verzi a jak to zaktualizuju případně?

Děkuji moc, sem na tyto věci antitalent :)

Datum: 31.08.14 12:40

http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Návštěva této stránky ti vypíše, jestli máš aktuální. Pokud ne, máš tam odkaz ke stažení

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.