Videa na Prima Play se sekají

Od: Datum: 27.08.14 00:01 odpovědí: 5 změna: 27.08.14 17:40

Čím to může být zvuk a video nejdou pospolu a často jede zvuk a video se prostě zasekne ...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.08.14 00:37

To se mi stává někdy u všech videí, především u streamu. Záleží na zatížení počítače. Popřípadě, zeptal bych se, jestli máš nainstalované nejnovější aktualizace, především Adobe?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.08.14 01:03

jj všechno aktualizovaný , a právě mi to dělá pouze na tom prima Play , stream v poho i Youtube atd...

Datum: 27.08.14 01:23

Mě se to stává taky. Především poslední čtyři měsíce. Já bych zkusil anketu - zeptej se známých, sousedů, rodiny, jestli se jim to děje taky. Co když je to běžné?

Někdy se mi stává, že videa se nahrávají pomaleji. Osobně si myslím, že to souvisí s přetížením síťě.

Datum: 27.08.14 16:04

Tak jsem na to přišel v práci jsem na NTB zapl , a jelikož tam nemám programy na blokování reklam tak to šlo v pohodě ale za 20 minut 13 reklam po 15 vteřinách které nejdou vypnout no to je šílený ...

Datum: 27.08.14 17:40

Takhle se dneska vydělává, ovšem občas se to trochu přežene a tak je často na stránkách více reklam než obsahu kvůli kterému stránky uživatelé navštěvují...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.