Skype u Win 7

Od: Datum: 26.08.14 12:31 odpovědí: 1 změna: 26.08.14 13:16

Dobrý den,mám problém se skype u Win 7 .Po aktualizaci udape se objeví hláška,skype přestal pracovat,ukončete program!U XP program v pohodě.Poraďte,děkuji Bříza.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.14 13:16

Dobrý den, asi 2 týdny zpět se to tu na poradně hemžilo dotazy na nefunkční Skype. Je pravdou, že to nikdo nedával do souvislosti s updatem Windows. Prostě staré verze Skype Microsoft odřízl a nebudou dále fungovat. Mohlo by to mít souvislost. Zde pomáhá jedině nainstalovat novější verzi Skype, se všemi nevýhodami, které to přináší.

Vše ostatní funguje? Já si asi 10 dní zpět aktualizoval Win 7 HP - 64 bit a to bylo poslední, co jsem v systému udělal. Kouslo se postupně cokoliv, pomohl návrat do předchozího bodu obnovení a kontrola disku přes CHKDSK (našlo to pár vadných clusterů). Těžko říct, co bylo příčinou, ale po těchto dvou operacích to běhá jak má.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.