Základní deska nedetekuje grafickou kartu

Od: Datum: 24.08.14 22:30 odpovědí: 5 změna: 26.08.14 08:06

Dobrý den,

prosím o radu. Koupil jsem si starší základní desku MS - 7352. Do této základní desky jsem připojil grafickou kartu Nvidia Geforce. Počítač tuto kartu ale nenalezne. Pravděpodobně o ní musí vědět, protože když odpojím napajení od zdroje, PC "píská". Na staré základní desce tato karta pracovala bez problémů. Nemám k této základní desce instalační CD, nicméně jsem zkoušel pro Nvidii stáhnout, ale hlásí to, že nebyl nalezen žádný kompaktibilní hardware.

Nevíte, čím by to mohlo být?

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.14 22:42
avatar

Chceš mi říct že počítač nenalezne grafickou kartu na které máš připojený monitor toho počítače? Problém bude mezi monitorem a židlí ;) a Dxdiag jsi zkoušel co ti poví?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honza1234
Datum: 24.08.14 22:52

Pardon. Zapomněl jsem napsat, že na základní desce je ještě integrovaná grafická karta, která funguje. Dxdiag jsem zkoušel je tam ta integrovaná karta. Ale pokud to přepojím na tu Nvidii je jen tma.

Datum: 24.08.14 23:06
avatar

Bude mrtvá grafika a nebo špatný slot na zakladní desce grafická karta by měla jít ihnet po zapnutí maximálně by bylo špatné rozlišení pokud by nebyli ovladače. ujisti se že je správně zastrčená do slotu a je připojené popřípadě i externí napájení ;) zkus i reset biosu pokud byla zastrčená grafika třeba jen chvíli a byl pokus o zapnutí bios mohl zakázat slot pro grafiku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.14 04:43
avatar
Podívrj se do BIOSu, jestli není přepnutý jen na integrovanou kartu.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.08.14 08:06
avatar

No pokud ti ten zdroj píská je taky možně že máš slabý zdroj a grafiku jednoduše neutáhne...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.