Co točit na Youtube?

Od: Datum: 23.08.14 18:11 odpovědí: 8 změna: 24.08.14 21:01

Ahoj, mám na Youtube kanál a točím crazy,fashion a beauty je to druhý kanál který mám protože tam ten musím zrušit ale o to tady nejde. Nějak najednou nemám nápad co bych mohla točit. Prosím pomozte mi. Děkuju :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.14 18:30

Něco prostě echt duchaplného, například prostě tohle. Taková oduševnělá videa prostě zaberou vždycky, prostě nemohou neuspět.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.08.14 08:16

*haha* To je prostě síla!

Datum: 24.08.14 00:03

Terrinko, mají-li být videa co k čemu, mělo by tě jejich natáčení bavit. Nejsem si jistam jak dalece by tě bavilo natáčet cizí nápady ...

Datum: 24.08.14 06:42

Pokud tě nenapadne něco smysluplného, tak raději nic. Když vidím některé "zjevy" jak se trapně pokouší natočit něco co by zaujalo, tak je mi z nich občas na blití.

Datum: 24.08.14 20:17

Jdi ven s kamarády 12 leté holčičky nemají na youtube co dělat ;)

Datum: 24.08.14 20:23

Porusovat pravidla se taky nema, machre. ;)

Datum: 24.08.14 20:26

Když ono to někdy jinak nejde, majster. ;)

Od: lukashanousek*
Datum: 24.08.14 21:01

Nazdar, já bych se zaměřil na něco co umím třeba merrth umí parodie.stejk vtipy. Pokud třeba umíš hrát na klavír tak to tam můžeš dát a ukázat jak se to dělá! ovšem ale si nejdřív rozmyslet přesně co točit jinak to dopadne katastroficky! a dělat to tak aby to bylo zábavné. nejlepší je když máš třeba kamarádku ta ti může pomoc s vymýšlením.pamatuj hlavně aby ses zaměřila na to co umíš nebo uplně neumíš :D hlavně zábavné... omlouvám se za gramatiku nemám čas se dívat na chyby :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.