Nefunguje youtube

Od: Datum: 22.08.14 17:18 odpovědí: 5 změna: 23.08.14 21:33

Dobrý den mám windows xp a ani na mozile a internetu exploreru mi nefunguje youtube atd. Dá se udělat aby to fungovalo a nemusel si koupit novější windows? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: majco
Datum: 22.08.14 17:28
Z windowsom to nema nic nainstaluj adobe flash player a pojdu a mozilu a explorer zahod volakam a daj tam najednoduchsi nenarocny chrome..
Ohodnoceno: 0x

Od: jdukolem
Datum: 22.08.14 22:30

Datum: 23.08.14 01:22

Jo, ty rozdíly jsou opravdu skandální 200 MB

Od: majco
Datum: 23.08.14 02:18
Nenarocny myslim tym ze v porovnani s inymi sa rychlejsie spusta nevyzaduje kazdu chvilu instalacie a aktualizacie doplnkov pouzival som vsemozne prehliadace opera po case zpomalena pomale stahovanie aj po vymazani pamate cache a vgrovnavacej pamate historie a pod sa nic nezmenilo..mozila na kazdu kravinu chcela odomna inatalovat doplnky spustil som video na nete nechcelo ho spustit lebo flash player bol zastaraly..pri chrome som ziaden podobny problem nemal..to ze berie viac pamate ram a vyuziva cpu neni az take strasne..pri tom ako som na nete ci stahujem alebo pozeram videa mam ram okolo 30 percent zaplnenu a cpu mam tak na 25 percent..a dokonca ked na chrome mam otvorenych viac okien a jedno z nich je youtube kde prave prehrava video na pozadi a surfujem na druhej karte tak video ani nesekne kde u mozili a opere mi sekalo pravidelne..u mna je chrome jednoduchy nenarocny pre uzivatela..to ze vyzaduje viac pamate je nadocne pre pc nie premna..tak som to aj myslel

Datum: 23.08.14 21:33

Navíc je ke Chromu i plně funkční AdBlock, který filtruje i reklamy před videama...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.