Vybírám notebook

Od: Datum: 14.08.14 11:43 odpovědí: 5 změna: 14.08.14 16:14

Dobrý. Vybírám nový notebook. Chci, aby vydržel delší dobu, myslím výkonostně (vždy tak kupuji). Rozhoduji se na alze mezi ASUS N750JV-T4148H a Acer Aspire V3-772G Gold. Já jsem měl vždy HP. Jaká značka je z nich lepší. Co je lepší rychlost HDD nebo více operační paměti. Je velký rozdím mezi grafickými kartami v těchto počítačích. Velikost baterie není rozhodující. Děkuji za odpověď. GE

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.14 13:46

Zdravím , ten kousek od Aceru je ve všech ohledech lepší až na rychlost disku , která Vás nijak nelimituje pokud by jste chtěl rychlost disku tak spíš koupit notebook s hybridSSD diskem. Acer i Asus mají oba dva stejně dobrou podporu i servis. Pro Asus vychází lépe funkčnost a odolnost šasi.(je odolnější na pády).

Ohodnoceno: 3x

Datum: 14.08.14 14:18

Děkuji za odpověď. Jenom mám dotaz k té funkčnosti co máte namysli?

Datum: 14.08.14 14:20

Dělám ve firmě kde používáme notebooky jak ASUS tak ACER , Acer má za stejné peníze daleko lepší výbavu , ale nehodí se pro časté přenášení a celkově drsnější zacházení. Slabší panty na zavírání , měkčí plasty. Pokud ho máte na doma a občasné přenášení a nebo se k němu budete chovat zoodpovědně není to žádný problém.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 14.08.14 15:34

Já má Acer Aspire 5310 sedmým rokem a zatím jede OK.Ale nikam ho nepřenáším,mám ho doma na jednom místě.A jede denně.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 14.08.14 16:14

Děkuji. Přenáším tak 5 do roka tak nebude problém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.