Spadl windows, kde mám soubory?

Od: Datum: 13.08.14 21:55 odpovědí: 3 změna: 14.08.14 00:01

Ahoj :(
Včera na mým notebooku s win 8.1 se objevila modrá obrazovka, když jsem přišla do pokoje, takže sama od sebe. Řeklo mi to, že spadl windos, jestli ho chci obnovit nebo storno. Dala jsem obnovit, chvíli to trvalo, ale obnovil se. Podobně modrat obrazovka začala, když jsem si nainstalovala jednu hru, která je teď ale smazaná. Když jsem zapínala net, tak mi to napsalo, že nem§žu, pak jsem ale mohla a že jestli chci ponechat historii a oblíbené a stažené atd, dala jsem ano, ale nic se mi neobnovilo, ale to mě tolik netrápí. Co mě trápí je to, že jsem zjistila, že C je plný a chtěla jsem dát pár složek do D, podařilo se, C má místo, ok. Ale na ploše mi pár věcí zmizelo, řekla jsem si okay, bude to někde v D. Teď ale ty složky hledám, jak hledám, třeba i tím hledáčkem, tak prostě NIC. Měla jsem tam 10 stránkovou povídku A4, spoustu fotek, a hlavně jednu prezentaci, která je pro mě nemírně důležitá, nikde jinde ty věci, nemám, ASI je vše ztraceno. Je mi divný, že ten hledáček mi to nenajde, i když vím přesně pod jakým názvem to tam bylo a po obnovení windowsu to tam bylo. Prosím Vás, neporadíte mi? :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.14 22:11
avatar

Na osobní a extra důležitý věci platí jedno zlatý pravidlo. Zálohovat, zálohovat, zálohovat. Nikdy nevíš, kdy se objeví nějaký problém a dopadne to jako u tebe.

Na tý modrý obrazovce byl kromě jinýho napsanej i kód chyby a z něho by se dalo vyčíst, co a kde se porouchalo. Třeba je načnutej HDD a jako na potvoru to sebou vzalo kromě jiného i ty tvý soubory.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: pepr®
Datum: 13.08.14 22:41
avatar

Který "hledáček" používáte? Ten ve Startu nebo ten co je v každém okně vpravo nahoře? Ten startový nenajde všechno!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.14 00:01
avatar

Neukládejte nic na plochu, Mohou s tím být problémy. Programy, dokumenty, filmy, fotky, ... uložte na disk D, na plochu si dejte jenom zástupce.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.