Chcem vytvorit internetovu hru

Od: Datum: 12.08.14 19:54 odpovědí: 3 změna: 14.08.14 16:04

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či by ste mi mohli poradiť. Študujem na strednej škole MPS (mechanik pc sieti) mám tam aj programovanie a pod. Chcel by som sa spýtať či mi poradí niekto ako vytvoriť internetovú hru ako je napríklad SFgame, Tanoth a podobne. Chcem sa učiť novým veciam a som nato pripravený. Len potrebujem vašu pomoc. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.14 00:22

Tak jestli znáš PHP, HTML, CSS, Javascript, Jquery, tak co ještě potřebuješ? Případně můžeš použít flash.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.08.14 02:27

Plus ještě znalost databází. ;) Ono programově vytvořit takovou hru není snadné, ale ještě těžší je ji vymyslet. Chce to něco nového, zajímavého, chytlavého co budou lidi hrát, protože bez takového nápadu to bude k ničemu.

Datum: 14.08.14 16:04

Chtěl jsem naznačit, že pokud nemá tyto znalosti, tak by to pravděpodobně nestihl ani do konce maturity. Je to přeci jen i o designu a vůbec já si myslím, že na takových věcech pracují minimálně tři lidi 2 programátoři a jeden designer, ale v praxi asi spíš ještě nějaký manager. Neumím si představit jak by jeden člověk mohl vytvořit nějakou kvalitní hru jen tak z ničeho.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.