Nízké fps ve fullscreen

Od: Datum: 10.08.14 19:43 odpovědí: 2 změna: 11.08.14 15:13

Ahoj, nikdy mě to nedělalo, ale teď když pustím hru (dělají to hlavně hry od codemasters- Dirt 3 a Grid Autosport) tak mám ve fullscreen tak 12 fps a jak to dám do okna tak mám normálně třeba 60. Ale nedělá to vždycky prostě někdy to jde bez problémů ve fullscreen a někdy se to kouše kolem 12 fps. Opravdu nevím co s tím, předem moc děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.14 22:38

Ve fullscreenu jde hra určitě na vyšší rozlišení a PC nestíhá. Zkus nechat fullscreen, ale rozlišení (resolution) dej menší. ;)

doplněno 11.08.14 17:18:

No jo, to si člověk musí dát bacha na všelijaké ty pofidérní instalátory co při nepozornosti nainstalují do PC tunu bordelu nebo ještě líp nějaký vir.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.08.14 15:13

Tak už sem na to přišel co to ďálo, byl to nějaký pofiderní proces co mě běžel na pozadí :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.