Windows 7 Home edition cestina

Od: Datum: 10.08.14 17:58 odpovědí: 5 změna: 11.08.14 15:55

Zdravím,

Právě jsem nainstaloval Windows 7 Home edition (měl jsme XP), ale nevím jak tam dostat češtinu? Někdy jsem četl, že to nelze, tak se chci zeptat, jestli se doba nějak nezměnila a jestli už Windows 7 tu možnost nějak nabízí? Popř. jiný způsob jak jí do PC dostat.
Díky moc za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 10.08.14 18:06

Asi před měsícem sem absolvoval tu samou operaci a mám to v češtině. Mně to ale dělal servisman.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.08.14 18:32

Nevím jestli to mají všechny edice W7 stejně, ale já to předělávám přes DVD Langue Pack. Prostě v prvním kroku doinstaluji češtinu, v druhém pak parametry. Na tom DVD bývá návod, zkuste jej pročíst

Od: lmgify
Datum: 11.08.14 08:30

W7 neumi MultiLanguage Pack. Neumi to ani Professional. Umi to jen Enterprise. Viz tento prehled.

Na to DVD Language Pack se podivam. To zni zajimave.

doplněno 11.08.14 08:41:

Aha, tak jsem to pomotal. Windows 7 (asi libovolna edice) umi prepnout do libovolneho jazyka, ale neumi jich pouzivat vice soucasne vedle sebe (napriklad pro kazdeho uzivatele jiny jazyk - ta je ten Multilingual User Interface, ktere umi jen W7 Enterprise nebo pak W8).

doplněno 11.08.14 08:47:

Vice na strankach Microsoftu.

Od: mrpajer*
Datum: 11.08.14 15:51

Do cizojazyčných Windows 7 Home Premium se nedá žádným uživatelským způsobem čeština dostat. Jazyk je vázaný na licenci, je třeba zakoupit českou.

Od: nhjp
Datum: 11.08.14 15:55

Nainstalujte si legální verzi s češtinou. Pro počeštění potřebujete licenci a příslušný soubor. I tak není vše naprosto korekně česky a systém je neustále pro okolí detekován jako cizojazyčný.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.