Nejde připojit bloutooth

Od: Datum: 10.08.14 01:15 odpovědí: 3 změna: 10.08.14 12:08

Nemůžu se připojit k bluetooth.Když dám:zařízení a tiskárny>přidat zařízení bloetooth, tak nb se tváří jako že načítá, ale to je vše.Nenabídne žádné zařízení. Zařízení-mobil BT vysílá i přijímá (s jiným mobilem se spojí bezproblémově).Pokud se snažím otevřít: Změnit nastavení bt-nereaguje vůbec. Zkrátka bt jako by nebylo. Na hlavním panelu je rovněž zobrazeno, jako funkční.Myš-bezdrátová je funkční. Ze zařízení a tiskárny taky zmizely tiskárny. OS W7 HP x64. Už mně nenapadá, kde jde BT spustit, nebo nějak opravit připojení.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fiam®
Datum: 10.08.14 07:59

Kolega má "packarda" a stejný problém, ale s WiFi (BT nepoužívá). Vždy je to stejné - nemá jej zapnutý. Stačí stisknout podsvětlenou klávesu vpravo nahoře na klábosnici, už si tedy nepamatuji přesně kterou, ale je označená symbolem WiFi. V noťasech se běžně používá stejný HW jak na BT tak na WiFi, tedy bych kontroloval právě zapnutí tohoto tlačítka - musí svítit. Jinak BT má ve vlastnostech nějaké jméno a možné nastavení viditelnosti. Když je to správně, na TLF jej bude vidět jako možné zařízení v okolí (ale tohle jistě víte). Na lenovu mám zas posuvný přepínač na hraně pod klávesnici, je to různé, ale NB mají možnost "natvrdo" odstavit tyto zařízení vzhledem k úsporám energie. Myšička má svůj vlastní klíč do USB a nemá nic společné s BT a WiFi. Zmizení tiskáren by nemělo být i po jejich odpojení, ale zkuste je připojit a zapnout, měly by naskočit samy, soubory jsou již nainstalovány.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 111®
Datum: 10.08.14 11:12

Pravda, jsem také hledal, proč mi zmizlo BT a pak jsem zjistil, že se objeví, když zapnu WiFi...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.14 12:08

Díky za rady. U mně se (asi jako na většině nb) zapíná WiFi a BT jednou klávesou.To bylo v pořádku. Myš mám přes BT(bezdrát) a ta fungovala. Nicméně nevím pořádně jak, ale po aktualizaci ovladačů je vše v pořádku a zařízení se zobrazila, včetně tel. a tiskáren.Díky za ochotu.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.