Kdo zná Fayn

Od: Datum: 09.08.14 14:28 odpovědí: 4 změna: 11.08.14 10:02

Mám O2 operátora

a jejikož mě vyčerpává sledovat návrhy," výhody" novinky " na zkoušku " ap. a v případě,že termín skončí mám sankce za nedopaltky,které poté zvýší tudíž, mám zájem změnit operátora a to ze základu i třeba s tv a mobilem...znáte někdo Fayn a jejich služby nebo jiné návrhy ...? díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: moto®
Datum: 09.08.14 18:13
avatar

Fayn znám, mám tam u nich dokonce dávno nepoužívané číslo, nějak mne ale neoslnil. Postupně jsem vyzkoušel několik voip operátoru a zakotvil jsem u Caterisu. http://www.sbohempevnalinko.cz/
Mohu přes ně telefonovat i z mobilu, mám tam šikovnou aplikaci pro Android. Samozřejmě musím být někde připojen přes wifi. Také mám program na usb disku, takže mohu volat z každého PC kde jej připojím, třeba v internetové kavárně v cizině.
Dobrá také bývala služba u www.802.cz, jenže pak zavedli paušál, byť malý, který mi postupně odčerpával kredit, chtěli víc, nedám jim nic.

doplněno 09.08.14 22:42:

S internetovým připojením je to trochu složitější, vždy záleží na místě a dostupnosti poskytovatelů. S O2 se dá i smlouvat, když začnete rušit jejich připojení, tak obyčejně nabídnou lepší cenu, mívají také různé akce. Stejně tak i s kabelovou UPC. Také jsou různí poskytovatelé pomoci wifi kteří mohou udělat ještě lepší nabídku. Ideální je to v místech kde si člověk může vybírat a při dohadování cen má i další možnosti a použije to i jako argument. Pokud je v oblasti jen jeden a je si toho vědom, tak se smlouvá hůře.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ramona
Datum: 09.08.14 21:17

Ano,kredit mě také dost zklamal,

Jenže v případě,že mám internet napojení jako přes imaginární telefon 02,tak jej taky zruším,čili přes koho si dám wi-fi ..?

Datum: 09.08.14 23:05
avatar

Fayn měl s pevnými linkami dost zásadní technické problémy pokud vím, kvůli tomu museli defakto zrušit fórum, protože si tam pořád nějaký zákazník stěžoval. Možná taky proto k nám od Faynu přešlo hodně zákazníků s pevnými čísly. Jméno operátora psát nebudu, byla by to reklama.

Co se týká srovnání tarifů na mobily, doporučuji nový a nezávislý ifon.cz, není postaven tendenčně aby vyhovoval určitému operátorovi a ve výběru pro srovnání má defakto všechny současné veřejné nabídky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 2x4b
Datum: 11.08.14 10:02

FAYN má od loňkska novou VoIP ústřednu a ta už funguje dobře, nemám s tím teď problémy. Jen to chce telefon ideálně novější, než 5 let, nebo aspoň nějakou zavedenou značku. Navíc jsem přešel i s mobilem, vše pod jedním účtem a z jednoho kreditu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.