Starý HDD+zdroj do nového pc

Od: Datum: 09.09.14 23:10 odpovědí: 6 změna: 09.09.14 23:54

Zdravím. Mám základní desku Gigabyte GA-F2A88XM-DS2 a procesor AMD A4-6300 s grafikou Radeon HD 8370D. A teď problém, použil jsem starý HDD WD 80 giga(sata1,) a zdroj no name 350W...Jde o to, že po instalaci widlí nabíhá systém neuvěřitelně pomalu, spíš vůbec...Zítra koupím silnější zdroj, ale není mi jasné jestli na to nemůže mít vliv i ten starý hdd...Díky za názory/rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.09.14 23:18

Při slabém zdroji PC buď vůbec nenaběhne nebo se vypíná či restartuje. HDD svou spotřebou prakticky nic neovlivní. Zdroj nemá vliv na rychlost náběhu systému.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.09.14 23:26

Takže co by mohlo být špatně? Ještě upřesním že hdd byl docela rozpálený a občas v něm i cvaklo...

Datum: 09.09.14 23:30

Disk to má za sebou mechanicky, navíc bude mít hafo vadných sektorů. Doporučuji vyhodit a bude to OK.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.09.14 23:31

Dobrá, a co myslíte o tom zdroji, pokud se nebude pc vypínat tak to mám zatím nechat být?

Datum: 09.09.14 23:46

A ten disk je otestovaný a již byl používán tebou? Vypadá to, že disk je v posledním tažení :( zkus nahrát ještě nejnovější SATA ovladače desky a koukni do BIOSu na ACPI režimy. Zkus udělat benchmark test disku HD Tune Pro. Doufám, že jsi nedal tento disk z jiného funkčního počítače s nainstalovanými Windows do tohoto compu nebo nedal jen reinstalaci Windows?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.09.14 23:54

Ten disk byl ve starém pc u rodičů, který šel do kytek...takže je možný že HDD to taky odnesl. Já jsem ho zapojil, formátoval a nahodil W7, po posledním restartu nabíhal asi půl hodiny a nic se nedělo, když jsem se dostal na přihlašovací obrazovku, tak zas půl hodiny a pak jsem to vzdal

doplněno 10.09.14 11:37:

Potvrzeno, disk byl v pr...Mám nový a pc běží jako hodinky :) Dík

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.