Sloučení 2 fotek / obrázků do jednoho -ONLINE

Od: Datum: 03.08.14 11:15 odpovědí: 6 změna: 03.08.14 16:11

Kde slučit 2,3 fotky/obrázky do jednoho vedle sebe? Již jednou v minulosti jsem našel online stránku, kde se vložily fotky a vybrala možnost sloučení. Vše probíhalo bez jakékoli instalace programů.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.14 11:29

Takových služeb asi bude v internetu víc, ale myslím, že lepšího výsledku dosáhnete přímo v PC. Sloučit obrázky do jednoho "umí" každý grafický editor i (některé) prohlížeče obrázků.

Zvládne to např. Irfan view, ale v editoru bude podle mne výsledek lepší. Pro úpravy obrázků používám převážně Photo Filtre, výsledky jsou slušné.

Nějaký program (editor/prohlížeč) pravděpodobně máte v PC nainstalovaný.

doplněno 03.08.14 11:35:

Online můžete vyzkoušet třeba tento editor.

doplněno 03.08.14 11:37:

A tady najdete pár dalších editorů (kdyby první nevyhovoval).

Ohodnoceno: 3x

Od: akr®
Datum: 03.08.14 12:14

Děkuji za odkazy! Ale ani v jednom jsem nenašel možnost sloučit obrázky v jeden.
To, v čem jsem praocval předtím, mělo jen možnost sloučení obrázku. Na výběr bylo zda-li pod sebe, nebo vodorovně.

Datum: 03.08.14 13:46

Na ten obrázek, co máš v PC klikni pravym a dej upravit otevře se ti v kreslení, v každém rohu máš takovou šedou kostičku, za tu když zataháš, tak to zvětšíš nebo zmenšíš, takže to zvětši a stejně otevřeš ten druhý obrázek, dáš ctrl+a (označit vše), ctrl+c (kopírovat), vložíš ho do prvního obrázku (ctrl+v) a pohybem myší si ho dáš kam chceš, pak dáš soubor, uložit jako a napíšeš si jeho název, aby ti zůstal ten původní obrázek a je to.

Nebo si otevři kreslení, dej změnit velikost a uprav si jí tak, aby se ti tam vešly všechny tři (je to rychlejší, než to posouvat těma kostičkama a i přesnější), pak tam jen nakopíruješ ty fotky a dáš je vedle sebe.

Jestli to teda bylo myšlené takhle (ne překrýváním).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.08.14 16:10

Video návod z programu Photo Filtre - Sloučení fotek pod sebe je od 5 minut

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.08.14 16:11

Sloučení více obrázků pod sebe či vedle sebe (a množství dalších úprav - ořezy, vložení textu, úprava jasu, kontrastu, barev, ...) lze velmi pohodlně udělat v každé novější verzi IrfanView (ale musí být kompletní včetně pluginů). Program je stále free, ale autor začal vydělávat tím, že jeho stahování "svěřil" několika webům, které při stahování vnucují různá adware. Navíc je problém dát dohromady tutéž verzi programu i pluginů, a ještě k tomu v jednom jazyce (!). Sám tento program léta používám a mohu jej 100%ně doporučit. Pokud byste měl problém program stáhnout, napište mi na mariohlas@seznam.cz, mohu Vám jej poslat v CZ jako přílohy 2 mailů. (Ale jestli máte schránku na google.mail, tak sorry, ten ty přílohy nepřijme, protože je neumí profízlovat.)

doplněno 03.08.14 16:19:

Sloučení více obrázků pod sebe či vedle sebe (a množství dalších úprav - změna velikosti, formátu, ořezy, vložení textu, úprava jasu, kontrastu, barev, ...) lze velmi pohodlně udělat v každé novější verzi IrfanView (ale musí být kompletní včetně pluginů). Program je stále free, ale autor začal vydělávat tím, že jeho stahování "svěřil" několika webům, které při stahování vnucují různá adware. Navíc je problém dát dohromady tutéž verzi programu i pluginů, a ještě k tomu v jednom jazyce (!). Sám tento program léta používám a mohu jej 100%ně doporučit. Pokud byste měl problém program sehnat, napište mi na mariohlas@seznam.cz, mohu Vám jej poslat v CZ jako přílohy 2 mailů. (Ale jestli máte schránku na google.mail, tak sorry, ten ty přílohy nepřijme, protože je neumí profízlovat.)

doplněno 03.08.14 16:22:

Omlouvám se za téměř zdvojený text - chtěl jsem jen doplnit možnosti IrfanView ...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.