Jak zapnout fraps

Od: Datum: 02.08.14 18:17 odpovědí: 4 změna: 03.08.14 16:47

Ahoj, stáhla jsem si fraps versi 3.5.99 a když zapnu hru že chci natočit třeba Tomb Raider Legend, tak mi to chvíli natočí (asi 10 sekund) a pak to najednou přestane natáčet. Přitom FPS jsou tak kolem 30 ti a jsou žlutá - to znamená, že natáčím. Někdy jsem zmáčkla cosi - nevím co, že se mi hra natáčela asi půl minuty (F něco jsem asi zmáčkla), ale teď nic.

Nemáte prosím někdo nějaké zkušenosti, nebo rady? Moc děkuji za každou odpověď.

Lena

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: masakr
Datum: 03.08.14 00:40
stáhla sis shareware. stáhni si jinou verzi, teď přesně nevím kterou a pak ti to bude nahrávat dlouho jak budeš chtít
Ohodnoceno: 0x

Od: masakr
Datum: 03.08.14 00:42
stáhla sis shareware. stáhni si jinou verzi, teď přesně nevím kterou a pak ti to bude nahrávat dlouho jak budeš chtít. jo a žlutá znamená že nenatáčíš :) když natáčíš tak jsou červená. dělal jsem lets playe vím jak to funguje :)

Datum: 03.08.14 01:54

Na natáčení je stokrát lepší Open Broadcaster. Zaprvé je zdarma a zadruhé nejsou výsledné soubory s videem tak veliké, protože je to rovnou komprimuje, což Fraps nedělá.

Od: ctb®
Datum: 03.08.14 16:47

Doporučuji stáhnout Bandicam ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.