Jde stahnout corel draw zdarma?

Od: Datum: 30.07.14 20:25 odpovědí: 5 změna: 31.07.14 01:35
Dobry den, kde stahnout vektorovou grafiku corel draw zdarma, neco jsem stahla, ale neslo to spustit, tak kdyby jste vedeli, tak dejte odkaz, dekuji moc
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.14 20:53

existuje verze 32-bit a 64-bit, takže možná v tom je problém :

http://www.stahuj.centrum.cz/…ory/coreldraw-graphics-suite/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.07.14 22:21
Jelikož to je placenej soft a opravdu není za několik stovek, ale za dost tisíc, tak ho zdarma legálně nestáhneš. Budeš si ho holtmuset koupit.
Ohodnoceno: 1x

Od: korel
Datum: 30.07.14 22:44

No, ona neměla jistě na mysli legálně, že... ;)

I nelegálně to samozřejmě lze, není to ani kdovíjak složité, ale takhle veřejně sem odkaz nikdo nedá.

Od: ria®
Datum: 30.07.14 22:24

na měsíc trial třeba ze slunecnice.cz :)

doplněno 03.08.14 00:45:

Je zajímavé, jak jsou tyto opravdu drahé programy v každé škole, z Photoshopem a Corelem jsme se učili už na základce na studentských licencí za zlomky ceny.., o nějakém Inkscapeu nebo jiném sharewaru jsem neměla tehdy ani páru.. :) Je to pro ně prostě dobrá investice :)

doplněno 03.08.14 00:49:

s *andel* :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.07.14 01:35

Kašli na Corel, stáhni si Inkscape, který je zdarma a dá se do něj nainstalovat plno pluginů, taky zdarma. Já v něm dělám všechno včetně podkladů pro řezací plotr. Můžu jen doporučit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.