PSka a čarovné čísla

Od: Datum: 30.07.14 17:22 odpovědí: 3 změna: 01.08.14 18:18

Čauko, chtěl bych se zeptat co znamená u PSek ty čísla - 12, 320 a 500GB. Já chci mít Ps3 jenom na hry a slyšel jsem, že to je jenom na příp. appky. Ale pak jsem někde slyšel, že na Psko se musí hry instalovat, a to místo je pro ty hry. Tak bych se chtěl zeptat, co z toho je pravda. Dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.14 19:17

Ta čísla znamenají velikost disku, na který se ukládají aplikace a hry pokud si je koupíte přes PS Network nebo případně plné hry z PS Plus. Čím větší číslo to je, tím lépe. Pokud si chcete koupit PS3 doporučuji koupit klasickou verzi místo Slim verze. Samozřejmě se na disk dají ukládat i jiné věci, než jsem uváděl.

Ohodnoceno: 2x

Od: problemspskem
Datum: 01.08.14 17:24

Aha, a když tam budu dávat hry normálně co se dají koupit v obchodě, tak ty tam nemusím instalovat? Protože já asi s psstore stahovat nebudu, a ps chci mít jenom na hry, takže by se mi nevíce vyplatila 12GB verze? Dík

Datum: 01.08.14 18:18

Pokud to máte jenom na kupované hry, tak by 12gb mělo stačit. Ale uložené pozice taky nějaké malé místo zabírají. A pokud by Vám v budoucnu 12gb disk nestačil, je tu možnost koupit větší disk.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.