Proxy server

Od: Datum: 30.07.14 17:16 odpovědí: 5 změna: 01.08.14 15:05

Dobrý den.

prosím o pomoc.Při spuštění počítače nenaskočí internet ani ff,ie,ani chrome...a komp píše..proxy server odmítnul spojení firefox je nastaven,aby používal proxy server,který odmítá spojení...můžete pomoc?

děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lmgify
Datum: 01.08.14 11:42

Chapal bych, kdyby nefungoval jen FF, kde je nastavena nejaka nefunkcni proxy, ale proc nefunguji i IE a Chrome ... to mi spise pripada, jako by nejaky vir presmerovaval veskery provoz na konkretni proxy. Prejed si to antivirem. Osobne bych si tipl na nejake malware nebo neco podobneho.

Jinak zde a treba zde.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.08.14 12:32

jj díky zkusím a dám vědět...

doplněno 01.08.14 12:57:

ještě jedna věc,zdá sw nám že se nám napíchnul na naši chráněnou sít,proto že-už jsem to nedávno psal tady,manželka si dělá záznamy do compu s dialízy,používá excel a stane se že jí to najednou napíše že není možné psát do tabulky že je ten excel jen pro čtení a nelze do něj nic zapisovat,že ho používá...nějaké jméno,nebo nějaký nick.dá se zjistit jestli někdo používá naši sít a nemá to vliv na ten proxy server?

díky...

Datum: 01.08.14 14:17

Zmente si okamzite administratorske heslo te WiFi. Nastavte si na ni sifrovani komunikace wpa2 a dejte si nove heslo (budete si ho muset zmenit i na pc, abyste mohli wifi zase pouzivat. Ta proxy muze byt klidne nastavena i v tom wifi routeru (nektere to umi). Smazte to nastaveni tam, jestli tam je.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.08.14 14:34

díky za radu,ale budu se muset poradit...je to pro mě dost složité...ale ještě jednou děkuji...

Datum: 01.08.14 15:05

Prectete si manual, co jste k te wifi dostal. Tam je to vsechno popsane.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.