Se asi picnu

Od: Datum: 30.07.14 17:06 odpovědí: 3 změna: 10.08.14 13:28

Lidicky prave chci tisknout text z wordu a kdyz to vytisknu pismo ( radek ) je z půlky nevytisteny ... horni pulka pismen je a dolni ne ... Dala jsem tu fotku , tak se na to mrknete a poradte mi prosim nebo se jdu odstrelit .. dikySeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.14 18:13
avatar

Co je to za text? Psala jste jej sama nebo jste jej odněkud zkopírovala? V případě kopírování mohlo zůstat původní nastavení výšky řádku. Já bych upravila styly, pak bych si důkladně text prohlédla (náhled tisku) a pokud by byl náhled v pořádku, teprve bych tiskla.

Podle mne je malá výška řádku (nastavila bych násobky a minimálně 1,1 nebo 1,15) a malé odsazení odstvců.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: fiam®
Datum: 10.08.14 13:21

Tohle vypadá na konecc inkoustu v tiskárně, nebo zaschlou hlavičku - to podle typu, ale jenom za podmínky, že tenhle obrázek je scan vytisknutého dokumentu (vypadá to tak). Ale to řádkování bych taky kontorloval. Pokud ovšem je to v náhledu tisku v pořádku (řádkování se projeví už v náhledu!), tak jenom tiskárna. V nastavení tiskárny bude jistě funkce "čištění" a pak test. Až když je tohle OK, hledat jinde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 111®
Datum: 10.08.14 13:28

to nevypadá na konec inkoustu, ale fakt na nepoměru výšky řádku k velikosti písma...zkouška je jednosuchá, zkopíruj si text so notepadu a vytiskni..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.