FB lidé, kteří nejsou v mých přátelích

Od: Datum: 30.07.14 13:36 odpovědí: 4 změna: 30.07.14 16:39

Dobrý den,

Prosím Vás potřebuju poradit ohledně Fcebooku.

Na e-mail mi chodí zprávy typu: Znáte uživatele např. Jan Novák, Pepa Nový či Eliška Jánská... Já myslela, že to je tím, že máme společných např. 15 přátel nebo i víc, ale mě se tam objevují i lidi se kterýma mám společného i jednoho přítele, a něják se s nima kontaktovat nechci. Je možné že si prohlížejí muj profil? Chtěla bych to něják zablokovat, aby se mi takové e-maily neobjevovaly. Jen když tak s těma lidma, se kterýma mám spousty přátel společných a néé jen toho jednoho. Dost mě to obtěžuje. Vím, že pro někoho je FB kravina a ztráta času. Já bych ho jinak neměla, ale drží mě to v kontaktu se spolužáky a můžeme řešit ukoly a jiné věci které jsme nevyřešili tam. Takže prosím nepište, že se zaobírám kravina a mám se sejít s přáteli či spolužáky osobně. Taky se scházím s nima, ale prostě někdy ten FB potřebuju. Díky za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.14 14:55
avatar

Úplně dole v mailu je odkaz na odhlášení těchto zpráv.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.07.14 16:27
avatar

FB Vám nabízí "přátele" Vašich přátel, nabídka nemá nic společného s tím, kdo si (ne)prohlížel Váš profil (o tom FB zásadně neinformuje).

Projděte si nastavení soukromí a vyberte si, která upozornění Vám má FB zasílat. Já třeba mám nastavena pouze upozornění týkající se mého účtu, zabezpečení a soukromí.

Doporučuji si projít všechny možnosti nastavení soukromí, a ohlídat si, co se má komu zobrazovat, kdo Vás na FB může kontaktovat, ...

Napoprvé Vám to zabere nějaký čas, ale pak při změnách na FB stačí většinu jen zkontrolovat. (Většinu "ručních" nastavení FB nemění.)

------- Více v přiložených obrázcích, pozor, v prvním obrázku je rovnou jako pozadí i okno, jež se otevře po kliknutí na "zobrazit další nastavení":

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 30.07.14 16:31
avatar

Výběr zasílaných upozornění (viz třetí obrázek) se Vám otevře po kliknutí na odkaz "Upravit" u volby E-mail (viz černý rámeček v prostředním obrázku).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kiikkus
Datum: 30.07.14 16:39

Děkuji moc za vyčerpávající odpověď

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.