Instalace tiskárny do notebooku

Od: Datum: 30.07.14 09:08 odpovědí: 16 změna: 30.07.14 12:22

Zdravím rádcové, mohl by mi někdo znalý poradit? Mám tiskárnu připojenou na PC a ráda bych se napojila i s noťasem, leč jsem v tomto neandrtálec. A k tomu instalační CD je v háji. Poradíte jak na to? Díky moc. A.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.14 09:22

Pokud to má být připojení jen formou přehozením kabelu (předpokládám USB) z PC do ntb, tak vyhledat na stránkách výrobce ovladač k používanému OS (Windows XP,7,8 atd.). Pokud chcete pomoci s vyhledáním, napište typ tiskárny, připojení (kabel) a OS.
Máte-li PC a ntb v síti, tak nasdílet tiskárnu připojenou k PC.

Ohodnoceno: 2x

Od: lmgify
Datum: 30.07.14 09:23

Instalacni CD zrejme potreba nebude. Na PC v Nastaveni (Control Panel) bez na Sit, zapni Sdileni, zaskrtni "sdileni tiskarny",pak vyberes kterou tiskarnu sdilet a to je na PC vse.

Na notebooku si v Control Panel zapni Sdileni (nemusis "Sdilet tiskarnu", protoze k notebooku zadnou tiskarnu pripojenou nemas) a to je vse.

Pak jen pri tisku na notebooku vyberes tu tiskarnu pripojenou k PC (mela by se objevit v seznamu).

Nejake navody.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.07.14 09:31

Díky chlapi, jen ještě taková maličkost, kterou jsem zapoměla :(.

PC je v opravě a proto chci tisknout z NB.

Datum: 30.07.14 09:41

takže kabel (USB?) přepojit do ntb a vyčkat najdou-li se ovladače sami, jinak vyhledat dle typu na webu nebo zde hodit typ tiskárny, OS a ten kabel

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.07.14 09:45

Aha, tak to je neco jineho. To se musi tiskarna normalne nainstalovat a je velka sance, ze to bude chtit instalacni CD od Windows :( Da se to ale zachranit tim, jestli mate to instalacni CD od tiskarny. *palec*

V kazdem pripade pripojit tiskarnu k notebooku (asi nejaky USB kabel), zapnout tiskarnu. Vlozit CD od tiskarny, zase se rozjede a vybrat Instalaci.

Jestli CD od tiskarny neni, tak pripojit tiskarnu, zapnout ji, Windows ji pozna (nebo restartovat Windows a on ji pozna pri novem startu), nabidne instalaci tiskarny a nainstaluje ovladace z bud instalacniho CD Windows nebo mozna ma kopii prislusnych souboru na disku notebooku z drive (spise ale ne).

Kdyz sem poslete, jake Windows mate a jaky model tiskarny mate, tak vam dohledame ovladace pro tu tiskarnu na Internetu a muzete je pouzit misto toho instalacniho CD od tiskarny.

Datum: 30.07.14 09:46

Sakra, @horak naklepal to same jako ja, ale mnohem rychleji *smich*

Datum: 30.07.14 10:00

Chlapi, tak to je od vás luxus . Windows je 8 a tiskárna CPL 325 Samsung.*slunce*

Datum: 30.07.14 10:03

http://www.samsung.com/cz/support/model/CLP-325/SEE

a stahnout to vlevo dole Easy Printer manager

Datum: 30.07.14 10:07

Asi CLP325 ...

Ovladace zde. Kliknete vlevo na Driver a vyberte pak hned prvni radek (pro W8). Soubor ma asi 20MB.

Tak je @horak zase predbehl *smich*

Datum: 30.07.14 10:17

ale zase jsem měl odkázat dříve na Universal Print Driver než Print Manager, takže to má takhle od obou komplet :)

Datum: 30.07.14 10:19

Dík chlapi jdu na to , nevím, proč se v mých letech do toho pouštím...jsem bububu :-D.

*srdce*

Datum: 30.07.14 11:01

*frajer* *pusa* *tanec* *ua* *palec* *palec* Díky vám chlapci jste nejlepšíííííííí *uspech*

Datum: 30.07.14 11:07

Predpokladam, ze se povedlo. Blahopreji *palec* *tanec* *placni*

Datum: 30.07.14 11:09

Od polozeni dotazu do jeho vyreseni za mene nez 2 hodiny. Tomu rikam servis! ;)

Datum: 30.07.14 12:04

Jj, povedlo se a všude vás budu chválit *pusa*

A bylo by to i rychlejší, kdyby měla rychlejší ...a nebyla nad našim území buřina. ;)

Datum: 30.07.14 12:22

Tak to jsme radi, ze se povedlo a ja si ted konecne muzu jit schrupnout. Za 2,5 hodiny vstavam do prace *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.