Instalace Windows nejde

Od: Datum: 29.07.14 20:25 odpovědí: 3 změna: 29.07.14 20:49

Zdravím Vás,
po asi půl roce jsem si chtěl přeinstalovat Windows na druhém notebooku, ale když dám instalovat, napíšu ten kod, tak mi to ukáže toto (obrázek), prostě nejde vybrat ten harddisk, na který to chci nainstalovat, tak jsem zkusil dát hdd na druhý notebook, ale dělá to to samé. Vím na 100%, že je hdd funkční, přece jen tak by se nemohl rozbít, když s ntb zacházím jak s miminem..
Děkuji za každou radu!Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: chizuru*
Datum: 29.07.14 20:40

Ahoj,
A v BIOSu se disk hlásí nebo ne?
A co se týče toho zacházení.. Už mi odešlo tolik věcí i když se k nim chovám sebelépe... Každá věc jednou odejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonymboyy
Datum: 29.07.14 20:49

Ahoj, děkuji za rychlou reakci
Vůbec netuším, jak ten hdd v biosu najít, já byl zvyklej na bios od hp, kterej se trošku víc liší od toho, co mám na tom druhým.. No já právě ten notebook mám 3 měsíce, dala mi ho sestra, která ho rozbila a přišel mi rovnou z opravny i s vyměněným harddiskem, takže ten harddisk je novej..

Datum: 29.07.14 20:47

Aktualizace ovladače řadiče paměťového zařízení v průběhu instalace systému Windows 7

Může být nutné aktualizovat ovladač řadiče paměťového zařízení ve vašem počítači. Tento ovladač řídí komunikaci pevného disku s ostatními částmi počítače. Postup:

Vyhledejte typ řadiče paměťového zařízení, který váš počítač používá, v dokumentaci dodané s vaším počítačem nebo na webu výrobce.

Na druhém počítači přejděte na web výrobce a stáhněte nejnovější ovladač na jednotku USB Flash nebo jiné přenosné médium.

Spusťte znovu instalaci systému Windows 7 a na stránce Kam chcete systém Windows nainstalovat? klikněte na tlačítkoNačíst ovladač.

Vložte do počítače přenosné médium obsahující ovladač a klikněte na tlačítko OK.

Vyberte ovladač ze seznamu výsledků a poté klikněte na tlačítko Další. Postupujte podle pokynů na obrazovce a pokračujte v instalaci systému Windows 7.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.