1xProblémy s emailovou schránkou

Od: Datum: 09.09.14 15:37 odpovědí: 2 změna: 09.09.14 16:59

Dobrý den. Jsem starý a ryzí amater a proto mi promiňte používané výrazy při definici mého problému. Používám OS W XP, prohlížec Opera. Po otevření a přihlášení de emailové schrány nefunguje www.Centrum. Písmo sezelená a nic nejde v Centrum otevřít. Po odhlášení ze schránky zase vše funguje bez problémů. Ještě podotýkám, že stejný problém je i při použití jiného prohlížeče a závada se vyskytuje pouze u www.centrum. Druhý uživatel tohoto přístroje podobné problémy nemá.

Děkuji za radu co s tím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.09.14 16:52
avatar

Máte povolen javascript (druhý uživatel si mohl prohlížeč nastavit jinak)?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mororo*
Datum: 09.09.14 16:59

Popis toho moc neřiká a centrum.cz konkrétně nepoužívám. Zajímavostí je že nic na centrum nefunguje, nejspíš jak říkal kolega by to mohla zavinit blokace javascriptu nebo i css stylu, zapřičinit by to mohl snad i hodně starý prohlížeč. Případně nějaký poškození cache nebo blokované cookies, nejednoduší by bylo se domluvit s někým aby se ti na to podíval přes Team Viewer což je aplikace pro ovládání vzdálené plochy. Zcela bezpečná s automatikou změnou hesla pro přihlašení při zapnuti a jednoduchym odpojení připadného problematického pomocníka klavesou ESC by mělo též fungovat.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.