Nejde mi stránka votocvohoz

Od: Datum: 27.07.14 17:46 odpovědí: 4 změna: 28.07.14 20:14

Dobrý den, z ničeho nic mi přestala fungovat stránka www.votocvohoz.cz, když na ni najedu, vyskočí mi okno

"Tato webová stránka není dostupná. Webové stránky na adrese htttp://www.votocvohoz.cz/ jsou možná dočasně nedostupné nebo mohly být přemístěny na novou webovou adresu."

Občas se načte hlavní stránka, ale ne žádné fotky, pokud kliknu jinde, zase se to vypne. Nejde mi to na ntb, na počítači, ani na mobilu, z mé wifi, ani z wifi souseda. Zkoušela jsem několik různých prohlížečů, ale nic. U kamarádky mi stránka šla v pořádku. Na internetu už jsem našla dotaz na tohle, také tam bylo psáno, že technická podpora vv odepsala, že chyba není na jejich straně. Dotaz byl ale bez odpovědi. Budu vděčná za každou radu. Předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.07.14 17:51

Tato stránka jde http://www.votocvohoz.cz/

doplněno 27.07.14 17:53:

máte tam 3 krát t v http

Ohodnoceno: 1x

Od: amy16*
Datum: 27.07.14 18:10

To jsem se asi překlikla. Všude mám normálně 2, asi jsem ho tam nechtěně vložila, když jsem psala otázku. Stránka mi také jde u kamarádky, ale doma vůbec.

Od: makytakybo*
Datum: 28.07.14 10:03

Blokování stránky může být v prohlížeči, v registu pc nebo na routeru - existuje více variant. Předně bych zkontrolovala nastavení Chrome. Zobrazte si Nastavení, v části Ochrana soukromí stiskněte tlačítko Nastavení obsahu. Pod tlačítka Spravovat výjimky nalezte stránky s označením blokace.

Kromě prohlížeče Chrome se Vám tato stránka nenačte i v jiných? ...Firefox, IE?

Ohodnoceno: 0x

Od: amy16*
Datum: 28.07.14 20:14

Tak jsem se dívala a žádnou stránku tam blokovanou nemám. Právě ani když jsem zkoušela jiný, tak mi to nejde. IE, firefox, opera, safari a nic.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.