Čím vypálit datové DVD a zkontrolovat data?

Od: Datum: 26.07.14 10:38 odpovědí: 4 změna: 26.07.14 12:33

V jakém programu (Windows 7) mám udělat vypalování data zkontrolovat? Freeware. Díval jsem se sice na nápovědu ve Win 7 ale nikde jsem tam nenašel, že by bylo možné zaškrtnout někde políčko zkontrolovat vypálené data. Kdysi jsem používal Nero a tam se dalo zaškrtnou Zkontrovat data. Hledám ale program který je zdarma, což si myslím že by v dnešní době už neměl být problém.

Mimochodem: Stáhl jsem a nainstaloval Free Easy CD/DVD burner v5.1, ale tam možnost kontroly vypálených dat nevidím. Také potřebuju popsat to DVD, dát mu název. Ani to tam nevidím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.07.14 11:25
avatar

Umí to každý pořádný vypalovací program, např. Ashampoo Burning Studio Free, BurnAware Free...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.14 11:30
avatar

Na Windows Vista je pro vypálení datových DVD Windows Media Player 11 a na Windows 7 by měl být Windows Media Player 12,ale data asi nekontroluje.Pak snad DVD Fab Decrypter-ten je freeware,nebo DVD Fab Platinum,ale ten je placený jako Nero.Na to co požadujete je nejlepší Nero.Zkuste nějakou starší verzi,třeba 6,ta už je myslím zdarma.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.14 12:10

Nainstaloval jsem si CD Burned XP a šlo to dobře. Volba pro kontrolování se zobrazí až po vyvolání okna akce pro Vypalování. Je tam vše, indikuje i zbývající velikost místa na disku, takže jsem spokojen. Mám pocit, že to Nero v klídku nahradí.

Od: kaluhas*
Datum: 26.07.14 12:33

Jak bylo psané nahoře, Ashampoo Burning studio nebo Img Burn.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.