Smazat - našeptávání

Od: Datum: 25.07.14 16:04 odpovědí: 3 změna: 25.07.14 20:13

Ahoj, nevíte jak mám smazat našeptávání, když chci na nějakém webu kam chodím něco napsat tak mi to dá na výběr co už jsem kdysi napsal a právě toto našeptávání chci smazat, použil jsem Ccleaner a stejěn to tam je.Dík


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.14 16:27
avatar

Neuvádíte, jaký používáte prohlížeč. V Google Chrome se to vypíná: Nastavení - Nastavení - Zobrazit rozšířená nastavení - a v sekci Ochrana soukromí zrušíte zaškrtnutí u řádku Používat službu předpovídání, která pomáhá dokončovat vyhledávací dotazy a adresy URL zadávané do adresního řádku nebo do vyhledávacího pole spouštěče aplikací. Pro jiné prohlížeče snad poradí další rádci.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.07.14 19:12
avatar

Já poradím Firefox.Nástroje-možnosti-soukromí.A dole v Adresní řádek-při použití adresního řádku našeptávat...a zvolte nic.

doplněno 25.07.14 19:54:

Teď jsem se podíval ještě na Explorer.

Klikněte v Internet Exploreru na »Nástroje | Možnosti Internetu«. Zde zvolte kartu »Obsah« a v sekci »Automatické dokončování« klikněte na tlačítko »Nastavení«. Zde deaktivujte volbu »Použít Windows Search pro dosažení lepších výsledků« a také »navrhování adres URL«.

Po kliknutí na tlačítko »Odstranit historii automatického dokončování« zvolte v následujícím okně všechny položky, kterých se chcete zbavit, a vše potvrďte kliknutím na »OK«.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 25.07.14 20:13
avatar

Nebo zkus to co tam nechceš označit a zmačkni Del. IE to tak funguje.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.