Problém s microsoft security esential

Od: Datum: 25.07.14 13:16 odpovědí: 7 změna: 27.07.14 16:13

Mám naistalován tento antivirový program, ale mám operační systém win. Xp, myní mi to hlásí. Že antivirový program nebude pracovat, pokud nenainstaluji jiný os? Pc nebude cráněn?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: woi
Datum: 25.07.14 16:32

Prosím pěkně, to není antivirový program v pravém slova smyslu. Za další AV program, byť jakýkoliv vám je k ničemu, pokud PC není chráněno i bránou. Osobně s enedivím, že společně produkují AV programy nechtějí podporovat Win XP. Také dnes nikdo nevyrábí náhradní díly na Škodu 120L.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.07.14 18:03

Jakou i bránu doporučujete?

Od: lmgify
Datum: 25.07.14 16:46

Microsoft uz XP nepodporuje, takze ani nevydava nove verze pro tento program. Nejlepsi mas stahnout si antivir jine firmy. Neco jako AVG, Avast nebo co lidi s XP pouzivaji.

Nahradni dily na S120 se porad vyrabeji a prodavaji :)

Datum: 25.07.14 17:10

Tak mám tento program odinstalovat a stáhnout si třeba AVAST? já jsem s XP SPOKOJENÝ.PROČ BYCH MĚL INSTALOVAT JINÝ SYSTÉM?

Od: lmgify
Datum: 25.07.14 18:06

Klidne ty Essentials odinstaluj a stahni si treba ten AVAST (nevim, ktery antivir je nejlepsi, to ti bude muset poradit nekdo jiny).

Svoje XP muzes klidne pouzivat dale.

Datum: 25.07.14 18:19

Doporučuju jiný antivir, on očividně MSE moc nefunguje ani na novějších operačních systémech. Tvářil se, že je vše v pořádku, ovšem když jsem nechal projet PC Eset Online Scannerem, našel 40 hrozeb.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.