Internet do tabletu

Od: Datum: 23.07.14 08:18 odpovědí: 5 změna: 23.07.14 13:16

Mám tablet a ráda bych se s ním připojovala k internetu i mimo wifi sítě (=jednoduše kdekoli). Potřebovala bych tedy nějaký přenosný internet (prostě nějakou tu krabičku nebo tak), ale zase se mi za to nechce platit tolik (mám to např. na vyhledávání jízdních řádů, messenger a tak). Není tam místo pro simky ani nic. Maximálně na mini SD kartu a microUSB. Nemáte nějaký tip?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ctb®
Datum: 23.07.14 08:36

Tak si kup přenosný internet na tablet :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.07.14 08:41

Pokud máš lepší smartphone,použij tethering.

Datum: 23.07.14 11:27

Nepíšete vůbec typ tabletu. Takže si to zjistěte na Google jestli má už 3G modem v sobě a nebo jaké USB 3G modemy podporuje. Já mohu doporučit koupit O2 Internet na 3 měsíce+týden zdarma s FUP 100MB/den + 100 Kč na volání za 200Kč/3měsíce na Aukru. Žádný závazek po skončení doby sim kartu klidně můžete vyhodit a nic se neděje. Tohle si kupte, já už to používám a praktikuju 2 roky. Ještě tam je i tarif od T-mobile levnější, ale nízký FUP asi 500MB na měsíc.

Datum: 23.07.14 11:50

Sim nemám kam strčit, píšu, že má otvor jen na microUSB a microSD (a na sluchátka teda ještě - klasický jack 3,5). Je to Lenovo A1000.

Datum: 23.07.14 13:16

Takže si musíte koupit USB 3G modem a připojit přes USB-miniUSB kabel

Další možnost je koupit si sim karty na Internet a ty vložit do mobilu a připojení nasdílet s tabletem (wifi,USB kabel, bluetooth)

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.