V čem dělat cenové nabídky?

Od: Datum: 22.07.14 11:54 odpovědí: 2 změna: 22.07.14 12:15

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, v si myslíte, že je nejlepší dělat cenové nabídky. Když to dělám na seznamu v mailu tak je to takové nepřehledné a myslím, že to moc nezaujme. Neznáte něco rychlého, slušného, zdarma nebo nějaký vzor? Díky předem za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.14 12:11
avatar
Co si třeba stáhnout LibreOffice a tam si třeba v Calcu udělat šablonu a pak to psát v ní. Po napsání si to jedním klepnutím převedeš do PDF a dáš jako přílohu emailu.
Jednoduchý, rychlý, účelný.
Když si ještě nainstaluješ do kompu nějaký poštovní klient, je to ještě rychlejší a pohodlnější než se přihlašovat do nějakýho šíleného webového rozhraní emailu.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.07.14 12:15

Asi 10 let dělám nabídky. Ve firmách jsou na to za těžký peníze šílený informační systémy. K ničemu. Nejvíc se mi osvědčila kombinace Word / Excel pro složité nabídky. Z volně šiřitelných bych tedy sáhl po Open Office a jeho součástech Calc a tuším Writer. Udělat si šablony a pak už to jen sekat jako Baťa cvičky...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.