Naistalování skype

Od: Datum: 18.07.14 21:26 odpovědí: 7 změna: 18.07.14 23:45

Na skype se mi objevila tato hláška

Důležitá aktualizace - Vaše verze Skypu se brzo přestane používat. Aktualizujte si ji nebo si přečtěte další informace.

Nevím jak aktualizovat, bohužel i další informace jsou v angličtině, což neumím.Poraďte prosím jak provést. Děkuji za rady všem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.14 22:01

Další informace jsou v němčině, ale to jen na okraj... Píší Vám tam, že Vás odhlásili a že se budete moci znovu přihlásit až po aktualizaci programu.

Projděte si ten návod (obsahuje dost obrázků, z nichž je toho dost zřejmé) a pokud potom nebude některý bod srozumitelný, doplňte sem jeho číslo (celý návod se mi v tom vedru překládat nechce) ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.07.14 23:45

To je obecný odkaz, přesměrování závisí na accept-language headeru.

Datum: 18.07.14 22:02

Dej nápověda a vyhledat aktulizace pak čekej ono ti to vyhledá aktulizace a pak to jen odkliknout to už budeš vědet.¨Napiš jestli ti to pomohlo

Danner12

Od: 2810®
Datum: 18.07.14 22:24

díky za radu, ale napsalo mi to, že stažení aktualizace selhalo a mám si aktualizaci stáhnout ručně. Mám ještě prosím dotaz, nepřijdu o kontakty, které už na skype mám? Díky ještě jednou

Datum: 18.07.14 22:32

Doporučuji jit sem http://www.skype.com/cs/downl…oad-skype/skype-for-computer/ , stáhnout Skype, spustit a pak jen při instalaci dáváte tlačítko Další, Další, Další... Se vším souhlaste a dejte ok... Nebojte, o kontakty 100% neprijdete.:) ukládají se mimo vas computer...

Ohodnoceno: 3x

Od: 2810®
Datum: 18.07.14 22:49

díky všem za snahu, zvláště pak jakubd mi poradil bezvadně, že i já babička to zvládla.

Datum: 18.07.14 22:30

Pokud provedeš ruční aktualizaci, t.j. stažení a instalaci poslední verze, tak ti kontakty zůstatnou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.