Jízda autem ve městě

Od: Datum: 18.07.14 16:43 odpovědí: 6 změna: 19.07.14 18:44

dobrý den,chci se zeptat jestli neznáte nějákou hru v který se jezdí např. autem ve městě,dálnice atd. a dávají se tam blinkry svítí tam semafory atd.je to pro syna furt chce jezdit autem v nějáký takový hrě aby to bylo jako ve skutečnosti.děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jupsak*
Datum: 18.07.14 16:49

s autem nevim ale pokuď by ho bavily nákladní auta tak např. 18 wheel of steel:american long hauf

Ohodnoceno: 2x

Od: danner122
Datum: 18.07.14 16:50

Zkuste GTA např san andreas

Já ted hraju na ps3 GTA V ale ta je drahá a náročná na pc.

Gta san andreas se dá stahnout zdarma (jen horší grafika)

Mužete so kouknout na youtube jestli se vám to bude líbit.

Datum: 18.07.14 17:20

Euro Truck Simulator. Je to tedy s kamionem, ale jinak to sedí. Jízda po městem je sice nic moc protože města jsou malá, ale jsou tam plus dálnice, blinkry, klasika semafory, ostatní auta a celkově provoz i s lidmi. Může díky modům (doplňkům) jezdit od Egypta po Skandinávii, Albánii. A samozřejmě čepovat benzín, servis s různými doplňky, déšť.

Datum: 18.07.14 19:24

spíše bych doporučil euro truck simulátor 2 je mnohem lepší pak třeba german truck simulator ... nebo na stránkách astragonu tam je několik simulátorů já mám pár her od astragonu, ale kupoval jssem je v německu. http://www.astragon.de/simulationen.html tady jsou s auty FAHR SIMULATOR já je nemám mám 3 hry s kamionama a ets 2 je opravdu reálné blinkry,svícení firma,kupování aut,a je na něj hodně modúů

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.07.14 22:36
3D Instructor. Ale aby to bylo ono, chce to volant, nejlépe aspoň Logitech G25 nebo G27.
doplněno 18.07.14 22:36: Hru najdeš i jako City Car Driving.

Datum: 19.07.14 18:44

hra School driving 3D - pro ipad, android

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.